مجموعه ارگانیک رها شما را به خرید بهترین محصولات نوره و سرمه اثمد و.. دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

مرکز پخش نوره اصل زرد | قیمت نوره یا واجبی کیلویی | رها

آنچه در این مقاله می خوانید...

خواص نوره یا واجبی کیلوییروش ساخت نوره از زرنیخ و آهک هیدراتهاستفاده از گل آهک دیم کورهمراکز پخش نوره اصل زرد رنگ در ایرانتشخیص رنگ نوره اصل در طب اسلامی سنتیقیمت هر کیلو نوره یا واجبیخرید اینترنتی پودر موبر نورهقیمت نوره واجبی کیلویی بیشتر است یا بسته بندی؟خواص نوره برای کف پای ترک خوردهآغاز فروش واجبی کیلویی در سراسر کشور
قیمت نوره یا واجبی کیلویی

مرکز پخش نوره زرد یا واجبی اصل، این کالا را به شکل کیلویی در بازار عرضه می کند. چراکه تعدادی از مشتریان خواستار بسته بندی کیلویی از این پودر موبر اسلامی هستند.

خواص نوره یا واجبی کیلویی

با یکبار استفاده از نوره زرنیخ، نشاط روحی و روانی به خوبی حس می شود. طراوت و سبکی بدن اولین علائم استفاده از این طلای سفید است.

قرنها می گذرد و ما از خوددرمانی در مقابله با انواع سرطان ها بی اطلاع هستیم. درگذشته های بسیار دور، سیاحان در سفر به ایران از سلامت روحی و جسمی ایرانیان شگفت زده می شدند و گاها حتی در صدد نابودی این راز سلامتی بر می آمدند.

درنوره مقدار اندکی آرسنیک وجود دارد که از طریق جذب از راه پوست وتنفس موجبات از بین رفتن سلولهای سرطانی می گردد.
جالب است بدانید که آرسنیک داخل زرنیخ از کشور خارج میشود. با یکسری تغییرات جزئی به خود ما مجددا فروخته می شود تا در بیمارستان ها برای بیماران سرطانی به عنوان شیمی درمانی استفاده  کنیم.

سوال اینجاست که آیا برای این نیست که ماده موثره مجانی را از خود ما بگیرند و به عنوان ماده اولیه در کشورهای خودشان با آن داروی ضد سرطان تولید نمایند ؟ و دوباره به قیمت هنگفت به ما بفروشند

حال شما برای بهره بردن ازاین خاصیت، پودر نوره را در یک محیط کوچک وخنک استفاده کنید تا بوی نوره واجبی به مشامتان بخورد و از طریق بوییدن وارد ریه و خون و بدن شما گردد و این شیمی درمانی طبیعی صورت گیرد. بخشی از خاصیت درمانی نوره از طریق استنشاق بوی نوره در محیط خنک حاصل می شود.
در صورت هرگونه احتمال بسیار اندک سرطان، جذب این مواد از راه مجاری تنفسی و جذب در خون مانع از تشکیل سلولهای سرطانی می گردد.

احیای این سنت حسنه که ریشه در تاریخ و عقاید این سرزمین دارد و وظیفه وتلاش همه ی ما را می طلبد.

 

خواص نوره طبیعی

روش ساخت نوره از زرنیخ و آهک هیدراته

پودر موبر نوره ای که با آسیاب سنگی میکس شده باشد، باعث می شود که سنگ زرنیخ و آهک، به شکل نرم و لطیف با هم یکی بشوند که این عمل باعث بهتر عمل کردن نوره طلایی چه در زمینه موبری و چه درمانی خواهد شد.
این روش به فراموشی سپرده شده چون زحمت بیشتر و هزینه بیشتری را می طلبد اما نوره بسیار با کیفیت تری در اختیار مشتری قرار می گیرد.

زرنیخ های بکار رفته در تولید نوره زرد از سه مدل زرنیخ معدن زرشوران و ترکیب آن ها انجام شده که باعث شده نوره ساخته شده موجب سوختگی و آزار مشتری نشود.

استفاده از گل آهک دیم کوره

این آهک انقدر در کوره حرارت دیده که رنگ کلوخه ها کرم شده است.
درزمان حال به اکثر آهک ها یا پودر سنگ اضافه می کنند که باعث کرم رنگ شدن آن خواهد شد. و وقتی مصرف کننده آن را به بدن می گذارد، باعث سردی بدن شخص میشود چون خوب حرارت نخورده و رنگ آهک کاملا سفید هست

زرنیخ تهران دو مرتبه با آسیاب سنگی و آهک یکبار آب دیده گشته و تبدیل به پودر شده ، سپس الک گشته و با آسیاب سنگی به همراه زرنیخ میکس و آرد شده

موجودی تناژ هست و هر مقدار نوره زرنیخ دار سفارش بدهید درمدت زمان مشخص به شما تحویل دهیم. همچنین میکس آهک و زرنیخ و بسته بندی با دستگاه نیز پذیرفته می شود

پخش نوره اصل

مراکز پخش نوره اصل زرد رنگ در ایران

بهترین و سریع ترین درمان بوی بد عرق بدن، نوره زدن هست و برای تاثیر بیشتر می توانید بعد از شستن نوره زرنیخ طلایی از بدن، ده دقیقه حنا را بر روی بدن بگذارید که در این تایم بدن رنگ نمیگیرد و سپس آبکشی کنید.

کسانی که پوست خشک دارند و نوره مالی باعث آزار به پوستشان می شود، یا افرادی که تمایل دارند به پوستی نرم و لطیف دست پیدا کنند، در حین آماده کردن خمیر نوره در حمام، مقدار کمی روغن زیتون یا کنجد به خمیر پودر نوره اضافه کنند تا نتیجه بسیار عالی این کار را مشاهده کنند.

فروشگاه هایی که در آن ها محصولات طب سنتی اسلامی به فروش می رسد، یکی از ارائه کنندگان و مراکز پخش نوره اصل زرد رنگ در ایران هستند.
افرادی که خرید خرده دارند، به راحتی می توانند آن مقدار از پودر موبر نوره را که مورد نیازشان هست به آسانی خرید نمایند.
اما مشکل این فروشگاه ها و سلامتکده ها این است که فردی که خرید نوره زرنیخ داربه مقدار یک تن یا بیشتر، برای پخش عمده در استان های دیگر می خواهد انجام دهد، این مقدار را برایش نمی توانند تامین کنند چرا که هدفشان فروش خرده هست نه عمده و مقدار زیادی از بهترین مارک نوره را در انبارهای خود ندارند.
پس در اینجا نیاز است که یک تولیدی موبر طبیعی نوره را یافت و هرمیزان که نیاز دارند از آنجا تهیه کنند.
برای این امر کافیست در اینترنت جستجو کرده، آدرس کارخانه تولید نوره را بیابند و در آن جا حضور یافته خرید کنند.

مراکز پخش نوره اصل زرد

تشخیص رنگ نوره اصل در طب اسلامی سنتی

برای تشخیص اصل بودن نوره وقتی به آن آب اضافه می کنید، به لحظه تغییر رنگ می دهد ابتدا از کرمی به سبزمی باشد. دقت کنید آبی که مخلوط میکنید اندازه اش باید به گونه ای باشد که خمیر نه شل باشد و نه سفت.

کم کم آب اضافه کنید تا تغییر رنگ را مشاهده کنید، هرچه زمان می گذرد، این تغییر رنگ نوره زرنیخ دار بیشتر محسوس می گردد وکم کم نوره رنگ خودش را پیدا می کند به رنگ آبی یا سبز در می آید.

نحوه قراردادن نوره بر پوست به این شکل است که ضخامت نوره باید به اندازه یک یا دو میلیمتر باشد به طوری که تمام سطح پوست را بپوشاند. اگر کم باشد، پوست را می سوزاند.
حدود 5 دقیقه صبر می کنید و مجدد تغییر رنگ را میبینید که آبی می شود به علت زرنیخ موجود در آن

اما اگر واجبی های صنعتی را استفاده کنید، این تغییر رنگ را مشاهده نخواهید کرد.سپس بوسیله کاردک نوره را از سطح پوست بردارید.

بعد از شستشو موها کامل از بین می رود. بسته های نیم و یک کیلویی جهت ارسال آماده است.

جوش زدن بعد نوره درواقع تخلیه سموم بدن از طریق پوست هست و جای هیچ نگرانی نیست. این سموم نتیجه رسوب سودا است که بیشتر در اندام های تحتانی بدن دیده می شود. در افرادی که برای اولین بار از نوره استفاده می کنند، این جوش ها دیده می شود

درزمان استفاده از نوره این سموم از عمق به سطح پوست آمده که به صورت جوش و خارش خود را نشان می دهند. برای کم شدن آن ها می توان بعد از نوره مالی به موضع حنا بزنید و بعد از گذشت مدت زمان 5 دقیقه ، آن را بشویید. حنا باعث باز شدن منافذ پوستی می گردد

قیمت هر کیلو نوره یا واجبی

قیمت نوره یا واجبی به صورت کیلویی بسیار با مقدار تناژی متفاوت است. هرچه رنگ نوره از سفید به سمت کرم رنگ برود، قیمت آن بیشتر خواهد شد چراکه زرنیخ به کار رفته در آن به سمت درجه یک می رود و باکیفیت تر خواهد بود.
همچنین هرمقدار که به هنگام ترکیب شدن با آب، بوی کمتری ازآن متصاعد شود، نشان دهنده اصل بودن آن است و قیمت نوره بیشتر می شود.
خرید نوره سنتی خوب است که میزان گوگرد موجود در زرنیخی که از آن ساخته می شود کمتر باشد چراکه هرچه گوگرد کمتر، قدرت آن در سوزاندن پوست کمتر خواهد بود.
پس این نوره هم  خالص است و نرخش بالاتر.
اگر دوستان عزیز راه تشخیص اصل از غیر اصل این پودر را نمی دانند، به مشاورین مجموعه محصولات ارگانیک رها تماس گرفته و ازایشان درباره فروش نوره طبیعی سوال کنند تا پاسخ های خود را بگیرند.

قیمت هر کیلو نوره یا واجبی

 

خرید اینترنتی پودر موبر نوره

خرید اینترنتی پودر موبر نوره برای تمام افراد مناسب است چرا که هرکسی می تواند آن را به بدن خود بمالد و به هر پوستی سازگاری دارد و موجب لطیف و نرم شدن آن می گردد.
پس افراد نگران این نباشند که آیا خرید نوره طبیعی کار درستی است یا خیر؟ چراکه ازبهترین کارهایی است که می توانند برای خدمت به بدن خود انجام دهند.

 

خرید اینترنتی پودر موبر نوره

قیمت نوره واجبی کیلویی بیشتر است یا بسته بندی؟

قیمت نوره واجبی به شکل کیلویی قطعا کمتر از حالت بسته بندی شده آن می باشد به چند علت:

 • در روش فله فقط مرحله اسیاب زرنیخ، میکس آهک و زرنیخ طلایی و در نهایت پرکردن گونی های 25 کیلویی از نوره زرد وجود دارد
 • اما در روش بسته بندی، دستگاه بسته بندی باید به کار بیفتد
 • پلاستیک و کارگر نیز اضافه می شود.
 • حال به بیان خواص مهم دیگری از نوره طلایی می پردازیم که کمتر اشاره ای به آن شده است.

 

 1. سم زدایی از بدن
 2. درمان سرطان خون با تنفس و جذب پوست نوره یا واجبی امکان پذیر است نه به صورت تزریق آرسنیک تری اکساید به رگ با هزینه های هنگفت، آن هم بدون نتیجه.
 3. برای تقویت استخوان ها نوره سنتی بزنید، سپس روغن بنفشه و زیتون بزنید.
 4. کسانی که تندخو و بداخلاق هستند، کف پاهایشان نوره اصل بمالند ( درحمام) و 5 دقیقه بعد بشویند. پا محل تجمع سوداست و هم اندام انتهایی و هم جاذبه زمین، مدام خون و مواد زائد بویژه بخش سنگین آن ینی سودا را به سمت خودش می کشد
 5. دوستان دقت کنید نوره ای که تهیه می کنید، حتما باید بودار باشد. سعی کنید در فضای کوچک و خنک مصرف کنید تا علاوه بر جذب پوستی، از طریق تنفس هم خواصش را دریافت کنید. برای کم کردن بوی ناشی از نوره اصل، یم توانید کمی گلاب به مواد اضافه کنید.
 6. اگر جلوی رشد موی زائد گرفته شود، در واقع سموم و سودا و مواد زائد که از طریق رویش مو از بدن خارج می شود، در بدن باقی مانده و به مرور زمان تجمع پیدا کرده و موجب بمیاری می شود.
 7. کسانی که به شما لیزر را توصیه می کنند، یا از عوارض آن بی خبرند یا به فکر منافع خودشان هستند.

خواص نوره برای کف پای ترک خورده

خشکی کف پا دلیل اصلی ایجاد ترک پا می باشد که خشکی هوا نیز می تواند مزید بر این علت شود. انباشت سلول های مرده در پاشنه پا موجبات این ترک خوردگی را بیشتر فراهم می کند

در زمان حمام رفتن بخصوص پاشنه، نوره اصل حاوی زرنیخ را درد آنجا قرار دهید. بعد از 10 دقیقه موضع را بشویید که شاهد پوستی نرم خواهید بود. سپس با سنگ پا، سلولهای مرده ناحیه پاشنه را از بین ببرید
البته برای نتیجه بهتر باید این روش را چند نوبت در زمان استحمام انجام داد، برای پینه دست هم می توان به این روش از شر آن خلاص شد. توجه کنید از تماس نوره با ناخن دست یا پا جلوگیری شود چون باعث شکنندگی آن می گردد.
همچنین برای درمان میخچه در طب سنتی از ترکیب حنا و نوره طلایی استفاده کنید. که باید با آب مخلوط کرد و روی میخچه گوشتی قرارداد

خواص نوره درمانی

آغاز فروش واجبی کیلویی در سراسر کشور

شرکت ارگانیک رها اقدام به فروش سراسری واجبی کیلویی یا همان نوره زرنیخ دار نموده است تا مشتریان بتوانندبه راحتی خرید خود را انجام دهند.
در ادامه به سوالات بانوان گرامی پاسخ می دهیم که برای مو زدایی نوره بهتر است یا لیزر و اپیلاسیون؟

اپیلاسیون موهای طبیعی بددن به هیچ وجه توسط پزشکان توصیه نمی شود. با انجام این عمل پوست دچار صدمه و آزردگی شده و باعث نفوذ باکتری ها و ویروس ها به داخل بدن شده و فرد خود را در معرض بیماریهای همچون ایدز، زگیل تناسلی و …قرار می دهد.

علت تیره شدن اندم های بدن از جمله بیکینی و زیر بغل…استفاده از انواع تیغ و موبرهای شیمیایی است. برای درمان کافیست این موارد را کنار بگذارید و به طور مرتب از نوره طبیعی زرنیخ دار استفاده کنید. نوره یک سودابر قوی است که موجب روشن و سفید شدن پوست می شود.

خانم ها ممکن است از شیوه ها و مواد مختلفی جهت رفع تیرگی پوست نواحی زانو، آرنج زیربغل یا ناحیه تناسلی استفاده کرده اند که استفاده از تیغ و ژیلت سبب تیرگی این نواحی شده است. بهترین راه برطرف کردن و از بین بردن تیرگی این نواحی، نوره مالی به آن هاست.

نوره را به کف پا بکشید و بعد از ده دقیقه در صورت داشتن سودا کف پا سیاه می شود یا دچار خارش می شود زیرا پا محل تجمع سودا هست برای یکبار امتحان کنید.
یکی دیگر ازخواص نوره درمانی، بیرون کشیدن سموم عمیق از بدن است.

با تجمع سموم در سینه و فضولات و مواد زائد در رحم، متاسفانه لیزر و اپیلاسیون قادربه خروج این مواد زائد از رحم نیست.و در نهایت موجب اختلال در کارکرد رحم و ایجاد سرطان های رحم و تخمدان می شود

افرادی که پوست حساس دارند برای جلوگیری از سوزش پوست، می توانند یکی از این کارها را انجام دهند

 • شستن پوست با آب سرد قبل از نوره کشیدن
 • مالیدن روغن بنفشه به پوست بعد از حمام
 • مالیدن مقداری نوره به روی بینی
مریم نقدیان فیروزی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ارگانیک رها شما را به خرید بهترین محصولات نوره و سرمه اثمد و.. دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید