مجموعه ارگانیک رها شما را به خرید بهترین محصولات نوره و سرمه اثمد و.. دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

لیست قیمت باورنکردنی زرنیخ تهران 98

آنچه در این مقاله می خوانید...

لیست قیمت باورنکردنی زرنیخ تهران در سال 98خواص دارویی زرنیخ به خاطر آرسنیک استشکل و ظاهر سنگ زرنیخ همراه با عکستفاوت زرنیخ ها درچیست؟خریدار عمده زرنیخ با تخفیف 50 درصدفروش زرنیخ طلایی به صورت تناژ در قم و شیراز شروع شدزرنیخ چگونه ساخته می شود؟روش تولید زرنیخ در ایرانعوارض زرنیخ چیست؟نحوه تولید نوره زرنیخ سبز
لیست قیمت باورنکردنی زرنیخ تهران 98

چگونه می توان به لیست قیمت باورنکردنی زرنیخ تهران 98 دسترسی پیدا نمود؟ شما عزیزان می توانید با مراجعه به مراکز فروش زرنیخ واقع در شهر قم، یا تماس با شماره های ایشان زرنیخ عمده و جزئی را با نرخ ارزان و تخفیف استثنایی با بالاترین کیفیت زرنیخ تهیه نمایید.

لیست قیمت باورنکردنی زرنیخ تهران در سال 98

مجموعه های تولید کننده زرنیخ بیش از سال ها است که در عرضه این مواد ارزشمند به مردم در حال فعالیت می باشند و کسانی که از ارزش آنان اطلاع ندارند بهتر است بدانند که می توانند لیست قیمت باورنکردنی زرنیخ تهران را در سال 98 از واحد پشتیبانی شان بگیرند.
اگر قصد دارید زرنیخ تهران را به صورت تازه و با کیفیت و مرغوبیتی عالی تهیه نمایید، کافی است به همکاران محترمی که در این حرفه مشغول فعالیت می باشند و از تجربه بالایی برخوردار هستند مراجعه نمایید.
همچنین اگر می خواهید این محصولات را به صورت اصل با نرخی استثنایی تهیه نمایید و امکان حضور برایتان محیا نمی باشد، اصلا نگران نباشید و با با شماره های موجود در سایتهایشان در تماس باشید تا مشاورین مربوطه شما را راهنمایی و اقدام به تصمیمی عاقلانه بگیرید.

قیمت زرنیخ تهران

خواص دارویی زرنیخ به خاطر آرسنیک است

در اصل باید بگوییم که خواص دارویی زرنیخ به خاطر وجود آرسنیک می باشد. زیرا این عنصر خاصیت مو زدایی دارد و جود کمی از زرنیخ در نوره سبب می شود تا موها با سرعت بالاتری سوزانده و از بین بروند.
در کشور هایی که استعمار گر هستند این کالا را با قیمت های زیادی تهیه و به ایران وارد می کنند و به جای ماده اصلی موجود در شیمی درمانی برای مردم استفاده و آن ها را دچار خطرات بیشتری می نمایند.
از واژه مرگ موش به عنوان آرسنیک نیز یاد می شود. جالب است بدانید که جزء شبه فلز سمی به حساب می آید و در 3 رنگ خاکستری، زرد و مشکی یافت می شود.

نمونه هایی از خاصیت درمانی زرنیخ به صورت زر می باشد:

 • برای درمان انواع سرطان ها بسیار مفید واقع شده است
 • در لیزر درمانی نیز کاربرد دارد
 • به تمیزی و از بین بردن لکه های موجود در نواحی پوست کمک می کند
 • برای از بین مشکلات موجود در نواحی مقعد، از جمله بواسیر، مؤثر عمل می کند

آیا اطلاعاتی در مورد این محصول دارید و می دانید که زرنیخ چیست؟

این محصول ساخته شده با فرمول مواد شیمیایی همچون آرسنیک می باشد، که به آن کانی گفته می شود و جزئی از کانی های خطرناک در جاهان به شمار می رود.
این سنگ در دمای بسیار بالا ذوب و مورد استفاده قرار می گیرد.
اگر دقت نموده باشید در ساخت و فروش نوره سنتی از آهک پخته شده و زرنیخ بهره می برند و این مواد دارای خاصیت هایی مفید برای بدن انسان می باشند.

خواص دارویی زرنیخ

شکل و ظاهر سنگ زرنیخ همراه با عکس

برای این که از انواع موجود این محصول مطلع شوید کافی است ازمطالبی که در اختیارتان قرار می دهیم استفاده نمایید و مطالعه ای با دقت داشته باشید.
این محصول دارای 3 نوع می باشد:

 • شاخه ای، که برترین آن محسوب می شود و سنگ آن از طیف های رنگی قرمز و نارنجی تشکیل شده است و درصد خلوص بسیار بالایی را دارد
 • ورقه ای نیز ناخالصی کمتری دارد و براق است
 • کلوخی نیز نسبت به سایر از جایگاه پایین تری برخوردار می باشد و رنگی ب درخشندگی آنان نیز ندارد

سایتهای آنلاین در مورد مشخصات کامل این مواد عالی توضیحات کامل را ارائه شده است و شما عزیزان می توانید شکل و ظاهر سنگ زرنیخ را همراه با عکس های موجود مشاهده و بر دانشتان بیفزایید تا در زمان انتخاب و خریداری برای خود پشیمانی حاصل ننمایید.
زرنیخ از ترکیب آرسنیک و آهک که معمولاً پخته شده می باشد تولید می شود.

اگر بخواهیم از نظر شیمیایی این ماده را توصیف نماییم، شبیه به فسفر می باشد و از این رو در واکنش های بیو شیمیایی بسیار پرکاربرد و مورد استفاده قرار می گیرد.
بوی این محصول همانند سیر است و هنگامی که در دمای بالا حرارت داده می شود طیف سفیدی در آن ایجاد می گردد و در زمان قدیم تا به حال از آن به عنوان مرگ موش نیز یاد می شود.

تفاوت زرنیخ ها درچیست؟

تفاوتی انواع زرنیخ ها در چیست؟

در کل 3 نوع زرنیخ در طبیعت قابل یافت است:

 • نوع طلایی که دارای خاصیت های فوق العاده ای است و از لحاظ میزان قیمت نسبت به سایرین در رأس قرار دارد
 • زرنیخ زرد نیز خوب می باشد وویژگی های مثبتی را دارد و ارزش آن بسیار بالاست
 • زرنیخ سبز هم که اثرش نسبت به سایر کمتر است و در حین استفاده اگر خوب  عمل نکرد بهتر است کمی زرد به آن نیز اضافه نمایید.

اما از نظر شکل و ظاهر سنگ زرنیخ را به 3 دسته، شاخه ای که درشت می باشد و بسیار خالص است و رنگ آن ترکیبی از سرخ و نارنجی و سبز است، ورقه ای آن نیز از قطعات کوچکتری و درخشش خاصی را از خود منعکس می سازد.
در نهایت سنگ کلوخی که بسیار ریز تر و رنگش کدر مانند می باشد و از لحاظ هزینه پایین تر از بقیه می باشد، تقسیم می نمایند.
شما عزیزان در جهت تهیه نوع اصلی این محصولات با قیمتی بصرفه و به صورت عمده و جزئی می توانید با نمایندگان فروش  آن از طریق شماره هایی که در سایتها گذاشته شده است، در تماس باشید و با تخفیفی استثنایی و زیر قیمت بازار این اجناس را خریداری و تحویل بگیرید.

خریدار عمده زرنیخ با تخفیف 50 درصد

اگر تمایل به تهیه این محصول را با تناژ بالا دارید کافی است به مراکز فروش واقع در شهر قم،مراجعه نمایید تا از خرید با تخفیف 50 درصدی استفاده کنید.

اگر بخواهیم به طور کلی اطلاعاتی را راجب انواع سنگ این محصول به شما دهیم، باید بگوییم که سنگ آن دارای مدل هایی به شرح زیر می باشد:

 • ورقه ای، در ظاهر بسیار بی رنگ و رو و کدر مانند است و به صورت قطعات ریزاست و در رنج پایین تری نسبت به آن دو مورد قرار دارد و خاصیت هایش بسیار کمتر است
 • شاخه ای را می توان به عنوان برترین آنان معرفی نمود و شکلش همانند سنگ درشت و میزان خالصی بالایی را دارد
 • کلوخی هم همانند شاخه ای برق و درخشش خاصی را دارد

اما خود زرنیخ دارای 3 نوع طلایی، زرد و سبز می باشد که نوع سبز آن همان سوخته شده زرنیخ زرد است و در طی استفاده اگر خوب مؤثر واقع نشد، می توانید کمی دیگر به آن اضافه کنید.

خریدار عمده زرنیخ

فروش زرنیخ طلایی به صورت تناژ در قم و شیراز شروع شد

امروزه زرنیخ طلایی دارای طرفداران بسیار زیادی است و مردم برای استفاده از محصولاتی که دارای نوع اصلی این محصول می باشند بسیار راغب هستند.
خریدارانی که می خواهند این محصولات را به صورت عمده تهیه نمایند، کافی است به مرکز فروش زرنیخ طلایی و پودر موبر نوره به صورت آنلاین و مجازی با صرف کمترین زمان و زدن چندین دکمه در محیط دلخواهشان مراجعه نمایند.
بهتر است بدانید که افرادی که در شهر قم و شیراز و دیگر مناطق ساکن می باشند ولی امکان حضور مستقیم و حضوری را ندارند، این امکان در اینترنت ساخته شده است تا بتوانند به صورت اینترنتی این ماده را خریداری نمایند.
جالب است بدانید که زرنیخ دارای کاررد های زیادی به شرح زیر است:

 • بیماری های پوستی همانندريا، قارچ، خوره و آکنه را برطرف می کند
 • میزان رشد را افزایش و عضلات را تقویت میکند
 • از سرطان به طور جدی جلوگیری می کند
 • موها را می سوزاند
 • در بیماری هایی همچون آرتروز و سیاتیک تأثیر بسزایی دارد

فروش زرنیخ طلایی

زرنیخ چگونه ساخته می شود؟

اگر می خواهید بدانید که این محصول چگونه پدید آمده باید بدانید که زرنیخ همان آرسنیک سولفید می باشد و از خانواده کانی ها محسوب می شود و جزء کانی های بسیار خطرناک در طبیعت شناخته شده اند.
از سنگ های مشابه آن می توان به گوگرد و گرینوکیت اشاره نمود.

همچنین باید بگوییم که از زرنیخ برای از بین بردن موهای زائد استفاده می شود و این ماده را در دمای بسیار زیادی بین 290 تا 330 درجه ذوب و با آهک مخلوط می نمایند و به اسم نوره به بازار ارائه می کنند.
البته آهک اگر آب زده شود خیلی بهتر است و نرم می شود و در زمان استفاده فرد زبری بر روی پوستش حس نخواهد کرد.
این محصول به عنوان گوهر گرانی در طبیعت برای انسان ها به شمار می رود که در 3 نوع سبز، زرد و همچنین سرخ یافت می شود و بویی شبیه به کبریت دارد و مزاجش از نوع گرم و خشک است.
البته باید بگوییم که اگر به میزان بالایی بر روی شعله و در برابر حرارت قرار بگیرد، بسیار سمی و خطرناک محسوب می شود و می توان گفت که کشنده است.
علاوه بر آن از آرسنیک موجود نیز به عنوان مرگ موش بهره می برند.

روش تولید زرنیخ در ایران

روش تولید زرنیخ در ایران همانند کشور های دیگر است. بدین صورت که در ابتدا سنگ این محصول را در مناطق مشخصی در دل صخره ها استخراج می کنند و آن را در دمای بالا حرارت می دهند و برای مصارف مختلفی از جمله موارد زیر مورد استفاده قرار می دهند:

 • درمان برونشیت
 • برطرف نمودن بواسیر و زخم های مقعدی
 • به درمان سرما خوردگی و کاهش سرفه های مزمن و گلودرد بسیار کمک می کند
 • نوع قرمز آن زخم دهان و بینی را کاملاض خوب می کند
 • برای از بین بردن شپش مؤثر است
 • موهای بدن را می سوزانند

البته بهتر است بدانید که با آب و اسید هیدروکلریک شست و شو داده می شود  و با پختن آهک زبری را از میان می برند.
سنگ زرنیخ از دسته کانیان سمی است که اگر به میزان معین استفاده نشود خطرات مرگ باری را برای جانداران به همراه دارد.
جالب است بدانید که اگر نوع زرد آن در دمای ذوب بالایی قرار بگیرد به زرنیخ سبز سوخته تبدیل می گردد.

تولید زرنیخ

عوارض زرنیخ چیست؟

زرنیخ همان گونه که دارای خاصیت های مفید و به عنوان مرهم دارویی در بعضی از بیماری ها استفاده می شود، دارای ضرراتی نیز می باشد، که اگر در زمان مصرف به میزان آن دقت نشود و در استفاده از افراط شود، افراد را دچار مشکلات جبران ناپذیری خواهد نمود.
اگر دقت نمایید در ساخت نوره و پودر های موبر از زرنیخ استفاده می کنند، زیرا دارای مقدار قابل توجهی آرسنیک می باشد که بسیار سمی است و موهای سر و بدن را به راحتی می سوزاند.

امروزه افرادی که مجبور به شیمی درمانی می باشند، دقت ویژه ای به این مسئله داشته باشند، زیرا دشمنان کشور در جهت از بین بردن مردم این محصول را با چندین برابر ارزش واقعیش خریداری و به داخل ایران وارد و پخش می کنند و مرگ و میر افراد سرطانی را به رقم بالایی می رسانند.
کمک به درمان برونشیت و بواسیر، برطرف نمودن زخم های موجود در بدن و دهان، خوب نمودن مشکل تنفسی از ویژگی های خوب زرنیخ است.

عوارض زرنیخ

نحوه تولید نوره زرنیخ سبز

نوره مخلوطی از آهک و آرسنیک است که جالب است بدانید، آرسنیک همان زرنیخ می باشد که بسیار قوی و استفاده نابجا از آن مشکل ساز و زیان آور است، زیرا سمی می باشد.
نحوه تولید پودر موبر نوره از نوع زرنیخ سبز بدین صورت است، که در ابتدا همان زرنیخ زرد را در دمای بسیار بالایی مورد حرارت قرار می دهند، تا جایی که بسوزد و به رنگ سبز تیره در بیاید.
و بعد به میزان یک ششم آن را با آهک ترکیب می کنند و قبلش به خوبی آهک را شست و شو می دهند تا تمیز و زبریش از میان رود. در این میان اگر در آب هم قرار نگیرد با حالت زبری تأثیر خود را می گذارد.

زرنیخ سبز خوب می باشد ولی بهتر است از نوع طلایی یا زرد آن استفاده نمایید تا اثر بخشی بیشتری وسوزش و حساسیت کمتری را به همراه داشته باشد، همچنین زمان انجام کارتان را تسریع ببخشد.
در آخر اگر بخواهیم به شما عزیزان برترین این  اجناس را معرفی کنیم، باید بگوییم که نوع طلایی آن برترین این محصولات به حساب می آید، اگرچه دارای قیمت بالاتری است ولیکن خلوص زرنیخ آن بسیار بالاتر و در زمان مصرف بسیار سریع تر اثر می گذارد و ضرراتش نیز بسیار ناچیز است.

نحوه تولید نوره زرنیخ سبز

مریم نقدیان فیروزی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ارگانیک رها شما را به خرید بهترین محصولات نوره و سرمه اثمد و.. دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید