رها
خانه / سرمه / قیمت سرمه سنگ مکه سیاه برای کودکان

قیمت سرمه سنگ مکه سیاه برای کودکان

قیمت سرمه سنگ مکه سیاه برای کودکان را از ما بخواهید چون ما شیشه های با هر ابعاد و سایز را با لیبلی که خودتان بخواهید می زنیم و پایین ترین هزینه را نیز در نظر می گیریم. همینطور پک های ده و بیست عددی را برای مشتریان خرده در نظر گرفته ایم اما برای عمده خریدار ها، پک های ۵۰ و ۱۰۰ عددی موجود می باشد.

 سرمه سنگ مکه

برای صادرات هم پک های با بسته بندی بسیار شکیل و لیبل انگلیسی یا عربی که توسط طراح حرفه ای ما صورت گرفته است وجود دارد زیرا کشورهای عربی مانند عراق و لبنان بسیار خواستار این سرمه به شکل عمده و تعداد بالا هستند و چون کیفیت برایشان بیشتر اهمیت دارد، با تست محصولات ما به ما اعتماد کرده و قرار داد پنج ساله ای را در این زمینه با ما بسته اند.

قیمت سرمه سنگ مکه گران نیست با اینکه زحمت تولیدش زیاد است اما با توجه حجم تولید اولیه ای که از آن همه سنگ به دست می آید، قیمتش افت می کند و از این رو برای کسی که قصد خرید حتی به شکل عمده دارد هم صرف می کند.

شهرهای ساخت سرمه سنگ مکه

  1. قم
  2. مشهد

ساخت سرمه سنگ

چگونه سرمه اثمد بکشیم؟

برای اینکار طبق حدیث امام رضا علیه السلام، باید به تعداد سه ، پنج، یا هفت بار میل سرمه دان را به سرمه آغشته کرده و سپس از چشم راست شروع کنیم و بعد چشم چپ تا آخر که به چشم راست ختم شده و تمام شود.

عزیزان  بسیاری که از ما با قیمت ارزان خرید کرده اند، خودشان اظهار میکنند که به طور مثال قبلا اگر ساعت ها پشت کامپیوتر کار می کردند چشم هایشان به شدت درد می کرد و قادر به ادامه کارشان نبودند اما الان نور چشم آن ها زیاد شده  و اصلا این مشکل را ندارند.

چگونه سرمه اثمد بکشیم

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
مسئول فروش: آقای نقدیان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09105953920
پست الکترونیکی: pezeshck@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش فوق العاده سرمه اثمد کافوری 20 گرمی

فروش فوق العاده سرمه اثمد کافوری ۲۰ گرمی

فروش فوق العاده سرمه اثمد کافوری ۲۰ گرمی در فروشگاه های معتبر و سایت های …