رها
خانه / نوره / عرضه نوره تبریزیان با بسته بندی ۷۰۰ گرمی

عرضه نوره تبریزیان با بسته بندی ۷۰۰ گرمی

عرضه نوره تبریزیان با بسته بندی های ۷۰۰ گرمی، ۷۰ گرمی و گونی های بیست کیلویی به صورت عمده وخرده در سراسر کشور درحال انجام هست.

عرضه نوره تبریزیان طب اسلامی

این مجموعه با شعبی که در تمام شهرهای ایران احداث کرده است، توانسته درکمترین زمان ممکن پودر موبر نوره تبریزیان طب اسلامی را آماده و بسته بندی کرده درپک های با وزن های مختلف و در اختیار مشتریانی که چه به صورت حضوری و چه اینترنتی خرید می کنند، قرار دهد.
فروش نوره طبیعی طبق توصیه استاد تبریزیان در فصل گرما بیشتر می شود چراکه مصرف کنندگان می دانند که در این زمان بایدبه تعداد دفعات بیشتری آن را به بدن خود بمالند به خصوص خانم ها.

بعد از اینکه نوره به مرحله عمل رسید و روی پوست خشک شد، عمل موزدایی را با آب و یک کاردک انجام دهید و بعد از پاک شدن کامل، حنا به بدن بمالید تا از جوش زدن به خصوص در صفراوی ها در ناحیه کمر جلوگیری به عمل بیاید.

عرضه نوره تبریزیان طب اسلامی

انواع بسته بندی های نوره

هرقشری از  جامعه یک مدل بسته بندی نوره را می پسندند چراکه برایشان با آن مدل بسته بندی به صرفه است.
به طور مثال کسی که خود مسئول پخش و فروش نوره سنتی در شهر و استان خودش است، بهترین مارک نوره را به شکل گونی های بیست کیلویی به مقدار تناژ دریافت کرده و خود به مقدار۱۰۰ یا ۵۰ کیلو در بین بنکدارها پخش می کند.
بنکدار نیز آن را به دست عطاری ها رسانده اما باید بسته بندی اش کند و لیبل به روی ان بچسباند.
عطاری ها فقط با بسته بندی تحویل می گیرند چرا که مستقیم با مردم در ارتباط اند و مردم که مصرف کننده نهایی می باشند، نمی توانند به شکل فله خرید نوره طبیعی را انجام دهند چراکه به دردشان نمیخورد و بسته بندی تنها برایشان کفایت می کند.

انواع بسته بندی های نوره

قیمت عمده نوره یا واجبی به صورت کیلویی

قیمت عمده نوره یا واجبی به صورت کیلویی را اگر کمی وب گردی کنید، متوجه خواهید شد که تفاوت های بسیاری دارد چراکه هر کسی با یک نسبت زرنیخ و آهک موبر طبیعی نوره را تولید می کند.
همچنین نوع زرنیخ و آهک نیز در درجه یک بودن و با کیفیت بودن آن تاثیر بسزایی دارد.
لذا اگر در سایت های متفاوت چرخ زدید و هر قیمتی را دیدید تعجب نکنید.
این را بدانید سایت های فروشگاهی تنها خرده فروشی دارند. پس قیمت کالایی که در آنجا اعلام کرده اند بسیار بالاتر از قیمت عمده تولیدی است.
هوشیار باشید و خرید نوره زرنیخ دار را از سایت های معتبر و مکان هایی انجام دهید که بدانید خالص ترین پودر موبر اسلامی را در اختیار شما قرار می دهد.

قیمت عمده نوره یا واجبی

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
مسئول فروش: آقای نقدیان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09105953920
پست الکترونیکی: pezeshck@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش اینترنتی عمده نوره اصفهان

نوره گیاهی | فروش اینترنتی عمده نوره اصفهان

فروش اینترنتی عمده نوره گیاهی در اصفهان توسط مجموعه محصولات ارگانیک رها صورت می پذیرد. …