مجموعه ارگانیک رها شما را به خرید بهترین محصولات نوره و سرمه اثمد و.. دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش ویژه شحم گاو طب اسلامی – روغن شحم گاو فواید

آنچه در این مقاله می خوانید...

فواید روغن شحم گاو در درمان بیماری هاآغاز فروش ویژه شحم گاو طب اسلامی در کشورقیمت هر کیلو روغن شحم گاوی دکتر تبریزیان
فروش ویژه شحم گاو طب اسلامی

با آغاز سال جدید، فروش ویژه شحم گاو طب اسلامی در سراسر ایران در مراکز معتبر و فروشگاه  های مربوطه آغاز گردید. کسانی که خرید روغن شحم گاو را به صورت عمده انجام دهند، قطعا از مزایا و تخفیف های بیشتری برخوردار خواهند شد.

فواید روغن شحم گاو در درمان بیماری ها

فواید روغن شحم گاو در درمان بیماری ها بسیار زیاد است به طوریکه اگر ده ها مقاله به صورت پشت سر هم تنها برای گفتن فایده های روغن شحم نوشته شود، کافی نخواهد بود.

فواید روغن شحم گاو در درمان بیماری ها بسیار زیاد است به طوریکه اگر ده ها مقاله به صورت پشت سر هم تنها برای گفتن فایده های روغن شحم نوشته شود، کافی نخواهد بود. از جمله مهمترین فایده این روغن درمان بیماری چربی خون و کبد چرب است که در این جا خاطره ای از یک مشتری که شحم گاو مصرف کرد را برایتان باز گومی کنیم. پدر این فرد در سن 50 سالگی به چربی خون و کبد چرب مبتلا شده بود که با حذف روغن های صنعتی، ورزش روزانه و تنها مصرف شحم گاو و روغن ارده کنجد در غذای روزانه اش، توانست در مدت یک ماه کبد چرب خود را که در طب مدرن هیچ راه درمانی برایش نیست را از بین ببرد. همچنین عجیب تر از آن اشاره به این موضوع است که چربی خون این فرد دیگر ثابت ماند و بدون خوردن قرصهای چربی خون، این شخص به زندگی خود ادامه داد. پس نتیجه باید گرفت این روغن نه تنها در سن بالای 50 سال مضر نیست بلکه بسیار مفید نیز هست و درمان بیماری ها را برای هرسنی انجام می دهد به شرط اینکه تازه باشد و با کیفیت.
پدر این فرد در سن 50 سالگی به چربی خون و کبد چرب مبتلا شده بود که با حذف روغن های صنعتی، ورزش روزانه و تنها مصرف شحم گاو و روغن ارده کنجد در غذای روزانه اش، توانست در مدت یک ماه کبد چرب خود را که در طب مدرن هیچ راه درمانی برایش نیست را از بین ببرد.
همچنین عجیب تر از آن اشاره به این موضوع است که چربی خون این فرد دیگر ثابت ماند و بدون خوردن قرصهای چربی خون، این شخص به زندگی خود ادامه داد.
پس نتیجه باید گرفت این روغن نه تنها در سن بالای 50 سال مضر نیست بلکه بسیار مفید نیز هست و درمان بیماری ها را برای هرسنی انجام می دهد به شرط اینکه تازه باشد و با کیفیت.

فواید روغن شحم گاو در درمان بیماری ها

آغاز فروش ویژه شحم گاو طب اسلامی در کشور

فروش ویژه شحم گاو در کشور توسط تولید کننده های این حوزه به صورت حرفه ای در حال اجراست.
این طرح به دلیل استقبال زیاد مردم به مصرف این روغن گذاشته شده است تا بتواند در کمترین زمان نیازهای مردم را رفع کند و سلامتی را به خانه های آنان برگرداند.
کارخانه های تولید کننده به شکل انبوه، وظیفه فروش ویژه را به عهده گرفته اند و به کسانی که خرید بالای یک تن انجام دهند، تخفیف های بسیار ویژه ای تعلق می گیرد.

آغاز فروش ویژه شحم گاو طب اسلامی در کشور

قیمت هر کیلو روغن شحم گاوی دکتر تبریزیان

قیمت هرکیلو روغن شحم گاو تبریزیان در بازار با توجه به کیفیت آن مشخص میشود و در حال حاضر این نرخ بین کیلویی 15000 تا 29000 متغیر است چراکه به کیفیت ساخت و مواد اولیه ارتباط دارد. البته قیمت عمده باز تفاوت می کند و یقینا پایین تر خواهد بود اما هرچه شحم گاو خریداری شده اصل باشد، نرخش یقینا بالاتر خواهد بود.

روغن ارده کنجد باز از شحم گاو قیمت بالاتری دارد چراکه از دانه های روغنی گرفته می شود اما آن هم  موجب سلامتی می گردد.

قیمت هر کیلو روغن شحم گاوی دکتر تبریزیان

 

مریم نقدیان فیروزی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ارگانیک رها شما را به خرید بهترین محصولات نوره و سرمه اثمد و.. دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید