رها
خانه / سرمه / سرمه اثمد / قیمت انواع رنگ سرمه اثمد برای چشم

قیمت انواع رنگ سرمه اثمد برای چشم

قیمت انواع رنگ سرمه اثمد برای چشم با توجه به مقدار و سایز شیشه ها متنوع و متفاوت است و برای آگاهی از آن می توانید به شماره تماس قرار داده شده در سایت زنگ بزنید و از جدیدترین هزینه ها اطلاع پیدا کنید. البته سعی بر این است که تغییری در هزینه ها ایجاد نشود تا مشتری بتواند با دست باز تری خرید خود را بکند.

رنگ سرمه اثمد

قیمت انواع رنگ سرمه اثمد

  1. سرمه سیاه اسود شیشه ۳۰گرمی ۸ هزار تومان
  2. قهوه ای شیشه ده گرمی ۶ تومان
  3. قرمز سایز ۵ گرمی ۵ هزار

مشتری همیشه بجز گرفتن قیمت انواع رنگ سرمه اثمد، قابل اعتماد بودن فروشنده هم برایش گزینه مهمی است. خدا را شکر ما با اعتباری که از خود در بازار به جود آورده ایم، توانسته ایم که اعتماد مشتریان عمده و خرده خود را جلب کنیم و همیشه مشتریان ثابت را داشته، خریداران جدید را نیز با معرفی به سمت خودمان بکشانیم.

کسانی که فکر می کنند می توانند در زمینه قیمت انواع رنگ سرمه اثمد و همچنین پخش و تولیدش با ما همکاری کنند، حتما با کارشناس مربوطه ارتباط بگیرند و بعد از دادن رزومه کاری شان، منتظر تماس ما با ایشان برای یک تجارت دوطرفه و پر سود باشند زیرا استقبال برای خرید و استفاده این محصول گسترش چشم گیری پیدا کرده است.

زدن سرمه اثمد

زدن سرمه اثمد هر چند روز یکبار

  1. برای درمان هر شب ۷ بار موقع خواب
  2. برای زیبایی سه بار در هفته شب تا صبح

اگر از کالایی که خرید رضایت نداشتید، می توانید مرجوعی کنید و بدون هیچ سوالی پس گرفته می شود و مبلغی که پرداخت کرده اید بازگردانده می شود. ما در زمینه برگشت پول هیچ بحثی با مشتری نداریم اما تا کنون حتی یک مورد هم از این اتفاقات نیفتاده است زیرا کیفیت محصول به قدری بالا هست و زیر نظر خودمان با دقت تمام درست می شود.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
مسئول فروش: آقای نقدیان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09105953920
پست الکترونیکی: pezeshck@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش استثنایی سرمه اثمد مدادی سیاه اصل

فروش استثنایی سرمه اثمد مدادی سیاه اصل

فروش استثنایی سرمه اثمد مدادی سیاه اصل در مراکز و فروشگاه های معتبر واقع در …