رها
خانه / سرمه / قیمت سرمه نشادر بیاض العین درمان ناخنک

قیمت سرمه نشادر بیاض العین درمان ناخنک

اگر به دنبال قیمت سرمه نشادر یا همان بیاض العین برای درمان ناخنک چشم هستید، می توانید آن را از ما بپرسید زیرا ما ارائه کننده انواع سرمه های درمانی چشم به مشتریان هستیم. تولید کنندگان کمی هستند که این محصول را به شکل فراوان تولید کنند اما ما با سرمایه گذاری در این مورد توانستیم نیاز موجود در جامعه را برطرف نماییم.

فواید سرمه نشادر

قیمت سرمه نشادر چند است؟

  1. در جعبه های بیست عددی هرکدام ۶ هزار تومان
  2. قیمت تکی نه تومان
  3. بالای ۵۰ عدد دانه ای ۴ هزار تومان

برای درست کردن آن نیاز به سه ماده اولیه داریم یکی فلفل سفید به اندازه دو درهم، دیگری فلفل دراز به اندازه قبلی و سوم هم نشادر خوب و صاف به مقدار یک درهم. برای ساخت باید موارد فوق را با هم آسیاب کرد سپس بسیار نرم الک کنیم و یک مدت زمانی در سایه پهن کنیم تا کاملا حالت خشک به خود بگیرد.

بعد از خشک شدن دوباره به شکل نرم و لطیف آسیاب کنیم و با پارچه نازکی الک نماییم. دقت کنید که درست قیمت سرمه نشادر پایین است اما شبیه سنگ مرمر می باشد و جلوی سوختن را می گیرد. از این رو تندی فلفل سفید و دار فلفل را از بین می برد.

برای اینکه اثر خود را در درمان بکند، یک ساعت باید صبر کنید و سوزشش را تحمل کنید. تعداد دفعات کشیدن اش به عدد فرد سه می باشد و در مجموع شش دفعه می شود.

سرمه نشادر تبریزیان

فواید سرمه نشادر

  • درمان آب مروارید
  • سفیدی و انحراف چشم
  • آب سیاه یا گلوکوم
  • شب کوری
  • دندان درد
  • ورم مفاصل

بعد از تمام شدن سوزش، سرمه اثمد باید استفاده شود به تعداد هفت بار که چهار مرتبه چشم راست و سه مرتبه چپ می باشد. درد را تسکین می دهد. کسی که به فشار چشم مبتلا هست، هرگز نباید از آن استفاده کند.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
مسئول فروش: آقای نقدیان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09105953920
پست الکترونیکی: pezeshck@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش فوق العاده سرمه اثمد کافوری 20 گرمی

فروش فوق العاده سرمه اثمد کافوری ۲۰ گرمی

فروش فوق العاده سرمه اثمد کافوری ۲۰ گرمی در فروشگاه های معتبر و سایت های …