رها
خانه / سرمه / قیمت سرمه نشادر شیشه سایز ۳۰ گرم

قیمت سرمه نشادر شیشه سایز ۳۰ گرم

قیمت سرمه نشادر هر شیشه که سایز ۳۰ گرمی باشد در ادامه مطلب آورده شده است و نگران نباشید نرخ خیلی بالایی ندارد چون ما بحث تولید را طوری تنظیم کرده ایم که با پایین ترین هزینه مشتری بتواند آن مقدار از محصول را که می خواهد، بدون هیچ دغدغه و نگرانی سفارش دهد البته به سایزهای دیگر نیز موجود داریم که با تماس می توانید بپرسید.

ترکیبات سرمه نشادر

قیمت سرمه نشادر تبریزیان

  1. هر بسته بیست تایی دانه ای ۵۰۰۰ هزار تومان
  2. جعبه ده تایی عددی ۶۰۰۰ هزار
  3. نرخ تکی ۹۰۰۰ تومان

ابو عناب و حسین از فرزندان بسطام نقل می کنند که برای ما روایت کرده محمد بن خلف از عمر بن ثویه از پدرش و او هم از امام صادق علیه السلام که مردی به آن حضرت از سفیدی چشم، درد دندان، باد و التهاب مفاصل شکایت کرد. امام فرمودند که فلفل سفید و دراز را بردار و از هریک دو درهم (شش و نیم گرم) همراه یک درهم( سه و بیست و پنج صدم گرم) نشادر خوب و صاف همه را با هم آسیاب و الک کن و در هریک از دیدگان سه میل بکش و یک ساعت صبر کن چون خیلی تند است.

این دارو سفیدی را قطع و گوشت چشم را صاف می کند و به اذن خدای متعال درد را تسکین می دهد، سپس چشمانت را با آب سرد بشوی و بعد با اثمد سرمه بکش.

 

با توجه به روایت فوق متوجه می شویم که این کالا یک یاز بهترین درمان هایی است که به راحتی می توان از آن استفاده کرد تا بیماری های به این شدت خوب شود. دقت کنید اثمد درمان تمام بیماری های بینایی است و از این رو بعد از کشیدن نشادر به اثمد توصیه شده است. ما به همین دلیل قیمت سرمه نشادر را بالا نبرده ایم تا اکثر کسانی که قصد خرید دارند، بتوانند آن را تهیه کنند.

سرمه نشادر تبریزیان

ترکیبات سرمه نشادر

  1. دار فلفل
  2. فلفل ابیض
  3. نشادر جید
جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
مسئول فروش: آقای نقدیان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09105953920
پست الکترونیکی: pezeshck@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش فوق العاده سرمه اثمد کافوری 20 گرمی

فروش فوق العاده سرمه اثمد کافوری ۲۰ گرمی

فروش فوق العاده سرمه اثمد کافوری ۲۰ گرمی در فروشگاه های معتبر و سایت های …