رها
خانه / نوره / نوره زرنیخ دار / کارگاه تولید نوره طبیعی زرنیخ دار دفع سودا

کارگاه تولید نوره طبیعی زرنیخ دار دفع سودا

کارگاه تولید نوره طبیعی زرنیخ دار که برای دفع سودا کاربرد دارد، در شهر پردیسان که به فاصله چند کیلومتری قم است، می باشد. علت انتخاب  این مکان  این  بود که قم شهری است که تمام ماشین های تریلی که بار می زنند، همیشه از آن عبور می کنند و به عنوان یک راه ابریشم به حساب می آید.

نوره طبیعی زرنیخ دار

علت راه اندازی کارگاه تولید نوره طبیعی

  • کمک به درمان بیماری های پوستی بسیاری که فراوان شده است
  • بالا بردن تناژ تولید
  • افزایش ارسال بار به خارج کشور

حال در ادامه می خواهیم بگوییم که سودا چیست تا بفهمید چگونه در درمانش تاثیر می گذارد؟ کثیفی خون و بدن را سودا گویند که علت آن سردی، ترس، استرس، هیجانات عصبی می باشد. عوارض آن باعث تنگی عروق یبوست سرطان عفونت سکته می شود. از راه های درمان می توان علاوه برتولید نوره طبیعی زرنیخ دار، به بادمجان، عسل، افتیمون و حجامت اشاره کرد.

چرا با توجه به تاکید دین اسلام برای استفاده از این ماده، پزشکان آن را سرطان زا می دانند؟ پاسخ این سوال این  است که در کارخانه  های تولید پودر موبر، خارجی ها دستگاه هایی در اختیار ما قرار داده اند تا این ماده سرطان زا به اصطلاح خودشان آرسنیک  را از آن جدا می کنند.

وقتی آرسنیک از کشور ما خارج می شود، با تغییراتی جزیی و با قیمتی گزاف مجددا به ما فروخته می شود تا برای بیماران سرطان خونی استفاده می شود. واجبی یک ماده طبیعی است که قرار دادن آن روی پوست موهای زائد را از بین می برد و پوست را نرم می کند. حال سوال این است که چرا نامش را واجبین نامیده اند؟ زیرا برای بدن واجب است دیگر، و باعث می شود که  ازکنسر خون دور بشوید.

نوره دفع سودا

سه مواد اولیه موجود در نوره

  1. آرسنیک حاوی زرنیخ طلایی
  2. آهک
  3. گوگرد
جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
مسئول فروش: آقای نقدیان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09105953920
پست الکترونیکی: pezeshck@gmail.com

مطلب پیشنهادی

محل خرید پودر موبر اسلامی

محل خرید پودر موبر اسلامی | نوره زرنیخ دار آرسنیک دار | رها

محل خرید پودر موبر اسلامی یا همان نوره زرنیخ دار آرسنیک دار تمام فروشگاه های …