مجموعه ارگانیک رها شما را به خرید بهترین محصولات نوره و سرمه اثمد و.. دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

بزرگترین مرجع خرید سنگ سرمه اثمد اصفهان تناژی

آنچه در این مقاله می خوانید...

بزرگترین مرجع خرید سنگ سرمه اثمد اصفهان تناژی ما هستیمسنگ سرمه چیست؟مواد تشکیل دهنده سرمه کافوری چیست؟سنگ سرمه اصفهان بهتر است یا هندوستان؟مشخصات ظاهری سنگ سرمه اصفهانما از معدن اصفهان به طور مستقیم سنگ سرمه استخراج می کنیمسرمه سنگ اثمد چشم فرد عینکی را درمان می کندمردم ترکیه و عربستان بسیار مشتاق استفاده  از سرمه اثمد هستندما آنالیز سنگ سرمه اثمد را برای درجه خلوص بالای آن گرفته ایمفیلم طرز تهیه سرمه مغز بادام
بزرگترین مرجع خرید سنگ سرمه اثمد اصفهان تناژی

خرید سنگ سرمه اثمد

بزرگترین مرجع خرید سنگ سرمه اثمد اصفهان برای خرید تناژی شما ما هستیم. ما سنگ را به صورت کلوخ و در مدت یک هفته برای 400 تن به شما می دهیم.

بزرگترین مرجع خرید سنگ سرمه اثمد اصفهان تناژی ما هستیم

همچنین ماشین هایی برای بردن به بندر و ترانزیت و حمل به کشتی برای صادرات به امارات، دبی و چین را نیز داریم. آنالیز سنگ سرمه چشم ما نشان دهنده درصد خلوص بالای آن می باشد.

تنها با یک تماس می توانید این سنگ پر ارزش را با پایین ترین قیمت بازار و با کیفیت ترین جنس موجود از ما خریداری کنید.
سنگ سرمه اصفهان در بین اعراب کشور عربستان، امارات، دبی و قطر جایگاه بسیار خوبی دارد به شکلی که تقاضا از سمت مشتریان این کشورها به سوی ما فراوان هست چه از ایمیل هایی که می فرستند و چه پیام ها و تماس هایی که در واتس آپ و تلگرام با برقرار می کنند.
همه  نشان از این موضوع دارد که این سنگ در حداقل خاورمیانه شناخته شده است و مشتریان خود را دارد. ما نیز تامین کننده آن به شکل عمده برای هر جای دنیا که بخواهند هستیم.
لذا پیشنهاد میکنیم که برای تهیه سرمه سنگ سیاه اصفهان اصل حتما با شماره های قرارداده شده در سایت تماس بگیرید و خرید خود را در سریعترین زمان ممکن انجام دهید و از سودهای حاصله از آن غافل نشوید.

سنگ سرمه اصفهان

سنگ سرمه چیست؟

سنگ سرمه سنگی است که در شهرهای مکه عربستان، اصفهان ایران، هندوستان، پاکستان موجود می باشد که کیفیت هرکدام نیز متفاوت است.
سنگ مکه و پاکستان سیاه و مات می باشد البته اگر یکبار به چشم کشیده شود، مانند سرمه مغز پررنگ نمیباشد چون چرب نیست و سنگ ریزه الک شده است که به چشم هیچ آسیبی نمی رساند.

 اما سنگ اصفهان براق و حالت شبیه اکلیل دارد که وقتی به چشم می کشید رنگش خاکستری رنگ می باشد و کم رنگ ترین رنگ را دارد با بالاترین خاصیت درمانی برای چشم های ضعیف.
سنگ سرمه از 1400 سال پیش مورد استفاده مردم قرار می گرفته است و به همین علت بوده که درآن زمان تا حدود 40 یا 50 سال پیش، کسی به بیماری های جدید چشمی مانند آب مروارید، آب سیاه یا حتی ضعیفی مبتلا نمیشده است.
زیرا هرشب به تعداد سه یا پنج بار یا هفت مرتبه آن ها را به چشم می کشیدند و اثرات آن را می دیدند. ما نیز به تبعیت از آن ها این سنگ را آسیاب و الک کرده و به چشمان خود میشکیم و به مشتریان نیز توصیه می کنیم که همواره آن را استفاده کنند.

سنگ سرمه چیست

مواد تشکیل دهنده سرمه کافوری چیست؟

دستوری که در ساخت سرمه کافوری آمده است شامل مرمکی می باشد که حتما باید از مکه آمده باشد و گرنه تاثیر خود را به خوبی و آنگونه که باید، نخواهد گذاشت.
سپس صبر زرد است که چون شیره زرد رنگی است به این اسم مشهور شده است و جزو سه ماده اصلی تشکیل دهنده سرمه کافوری می باشد. سومین ماده کافور است که درایران خودمان اصلش را داریم و می توانیم از همان برای ساخت این محصول پر ارزش استفاده کنیم.
این سرمه را کسانی  که عینک به چشم می زنند میخرند تا با استفاده در کنار سرمه اثمد، عینک را از چشم خود بردارند.

مدت زمان لازم برای برداشتن عینک حداقل سه ماه است که اگر خدا بخواهد، با سه ماه مداوم کشیدن سرمه اثمد و هر ده روز یکبار سرمه کافوری که در طول سه ماه 9 بار می شود، نمره چشم کاهش شدیدی می کند.
و پس از مدتی ادامه وقتی به دکتر اپتومتریست مراجعه می کنید، می بینید که چند نمره چشمتان پایین آمده است و حتی قوز قرنیه هم خوب شده است.
از این نظر بیشتر راغب به استفاده از آن خواهید بود تا بتوانید به طور کامل عینک را بدون هیچ عمل چشمی و هزینه گزافی برای آن، از سر چشمان خود بردارید.

مواد تشکیل دهنده سرمه کافوری

سنگ سرمه اصفهان بهتر است یا هندوستان؟

هردوی این سنگ ها از نظر کیفیت در سطح بالایی هستند اما همانگونه که در قسمت اول توضیح دادیم، سلیقه مردم فقط در انتخاب و خرید آن ها مهم است.

چون سنگ سرمه هندوستان، رنگ مات ومشکی پر رنگ تری دارد اما سنگ سرمه اصفهان خاکستری رنگ متمایل به مشکی است و براق می باشد و مشتری بنا بر سلیقه خود آن را به ما سفارش می دهد.
خانم ها بر حسب سلیقه خود برای اینکه چشمان شان پررنگ تر و سیاه تر شود سنگ هندوستان را بیشتر سفارش می دهند.
اما آقایان برای اینکه وقتی سرمه به چشم می کشند، دید کمتری در زمان حضور در جامعه داشته باشد، ترجیحشان بر سنگ اصفهان است.
همانطور که در قبل نیز ذکر کردم، کشورهای اعراب اما سنگ اصفهان را به تمامی سنگ ها ترجیح داده و مشتری پرو پا قرص آن هستند و سفارش ماهیانه خود را از 500 کیلو تا ده تن ماهانه به ما می دهند.

سرمه سنگ اصفهانی

مشخصات ظاهری سنگ سرمه اصفهان

سنگ سرمه اصفهان را ما چون در داخل کشور از معدن استخراج می کنیم، می توانیم به هر اندازه و ابعادی که مشتری می خواهد، برایش خرد کرده و در اختیارش قرار دهیم. عکس هایش را به شکل وسیع گرفته و برایش بفرستیم.
آزمایشات را نیز گرفته ایم. که مهمترین حالتش این است که برق خاصی دارد و احساس می کنی که پای چشمت را خط چشم اکلیلی زیبایی کشیده ای.

این سنگ در ابعاد بزرگ در معدن استخراج می شود و ما خود با دستگاه های آسیاب آن را خرد کرده و اگر سفارش مشتری خود سنگ باشد، همان را در اختیارش قرار می دهیم.
اما اگر پودرش را بخواهد با دستگاه الک می کنیم و دوبار نیز این کار را انجام می دهیم تا بسیار نرم و لطیف شود و به هنگام کشیدن به چشم، احساس ناراحتی برای مصرف کننده پیش نیاید.
این سنگ به رنگ مشکی نیست و خاکستری رنگ می باشد و حالت براقی خود را از دور نشان می دهد.

سرمه سنگ اثمد اصل

ما از معدن اصفهان به طور مستقیم سنگ سرمه استخراج می کنیم

ما برای این بر صدق خالص بودن سنگ سرمه خود اصرار داریم زیرا به طور مستقیم از معدن اصفهان سنگ را استخراج می کنیم و در همان جا بارگیری کرده برای مشتریان داخل و یا خارج کشور ارسال می کنیم.

 معدن سنگ سرمه در اصفهان سنگ های با درصد خلوص بالایی را درخود جای داده است که مشتریان با یک بار استفاده از آن، به طور دائم طالب خرید آن به صورت تناژ شده اند.
زیرا دریافته اند که با خرید و فروش روی این سنگ، می توانند سود بالایی را نصیب خود کنند.
اینکه ما مستقیما به معدن دسترسی داریم، نشان دهنده این موضوع است که مشتری برای خرید از ما بدون هیچ واسطه ای می تواند خرید خود را انجام دهد.
از این رو با پایین ترین قیمت موجود در بازار می تواند یک تن سنگ خود را بخرد و به کشور متقاضی ارسال کند و سود زیادی کسب کند.
اما اگر بخواهد با چند واسطه به خرید خود بپردازد، مطمئنا هزینه اولیه ای که می کند، خیلی بیشتر می شود و سود کمتری هم نسبت به مورد اول نصیبش خواهد شد.
پس مشتری که کمی فکر کند می بیند که اگر از ما بخرد هم سریعتر کارش راه می افتد هم سود بیشتری می کند. ما نیز به شما عزیزان این اطمینان را می دهیم که در کار خود سستی نکنیم و رضایت کامل شما را جلب کنیم.

سنگ سرمه سباه اصفهان

سرمه سنگ اثمد چشم فرد عینکی را درمان می کند

بسیاری از مشتریان ما تنها با کشیدن سرمه سنگ اثمد به مدت چند ماه  توانسته اند عینک را کنار بگذارند و بدون عینک به خوبی ببینند.
 تجربه درمان چشم ضعیف با سرمه اثمد را باید ازکسانی که آن را استفاده کرده اند بپرسید.
[highlight color=”green”][/highlight]همچنین بعد از گذشت 60 الی 90 روز وقتی به دکتر مراجعه می کند، متوجه خواهد شد که نمره چشمش به اندازه یک و نیم نمره حداقل کاهش یافته است که امیدی پیدا می کند تا هر چه زودتر عینکش را کنار بگذارد.
سرمه اثمد نه تنها چشم های بیمار را درمان می کند بلکه پیشگیری از ابتلا به بیماری های چشم را نیز باعث می شود.

به طوری که اگر برای نوزادی از همان زمان تولد شبی سه بار به چشمان کوچکش بکشید، دیگر مبتلا به تنبلی که اکثر کودکان سه تا پنج سال ابتلا پیدا می کنند، نخواهد شد.
و دیگر رنگ عینک را نیز از دور نخواهد دید. آروزی ما سلامتی کودکان شماست پس از این محصول شگفت انگیز به هیچ وجه غافل نشوید.

خرید سرمه سنگ اصل

مردم ترکیه و عربستان بسیار مشتاق استفاده  از سرمه اثمد هستند

ما تماس های بسیاری در پیام رسان واتس آپ داریم از کشورهای ترکیه و عربستان که به دنبال سنگ سرمه اصفهان هستند.
این امر نشان می دهد که این سرمه در این دو کشور به خوبی جا افتاده است و مردمشان توانسته اند نتیجه خوبی را بعد از استفاده از آن بگیرند که تاجرانشان اینگونه مشتاق خرید عمده و تناژ این سرمه از ما هستند به طوریکه از الان برای چند ماه دیگر قراردادهای متوالی بسته اند تا بتوانند تمام بار موجود را از آن خود کنند.
همچنین این تجار از ما خرید کرده و با قیمت چندین برابر به کشورهای دیگر می فروشند چون ارزش پولی ما برای آن ها بسیار پایین است، درنتیجه حاضرند که سختی صادرات از کشور ما به آن ها و همچنین ارسال به کشور مشتری را تحمل کنند اما سود خوبی که در میان است را از دست ندهند.
ما نیز در تمام موارد صادراتی سعی کرده ایم تمام نیاز مشتری را برآورده کنیم چه از نظر حمل و نقل، چه محل تحویل آن و بسیاری از مسائل که در صادرات مورد توجه است.

فروش سنگ سرمه اثمد

ما آنالیز سنگ سرمه اثمد را برای درجه خلوص بالای آن گرفته ایم

آنالیز سنگ سرمه اثمد گزینه بسیار مهمی در فروش آن به کشورهای خارجی است که ما با درک این موضوع از همان ابتدا اقدام به گرفتن آنالیز کردیم تا وقتی مشتری از چین درخواست کرد، بتوانیم با سرعت بیشتری کار او را راه بیندازیم و خللی در انجام صادرات سنگ سرمه اثمد به کشورهای متقاضی پیش نیاید.
آنالیز در تمام کشورهای خارجی برای صادرات گزینه اصلی است و اگر محصولی این سرتیفیکیت را نداشته باشد، برای آن اعتباری در کشور مقصد قائل نخواهند شد.

در نتیجه ما با آماده کردن و ارائه این برگه به صورت رسمی از آزمایشگاه های معتبر کشور، اعتماد مشتریان عمده را به خود جلب کرده ایم.
تا بتوانند با خیال راحت تری خرید خود را انجام دهند و دغدغه آنالیز و بحث و جدل درباره این موضوع را با مشتری نداشته باشند و کار خود را با سرعت بیشتری بتوانند به پیش ببرند.

فروش سنگ سرمه اثمد

فیلم طرز تهیه سرمه مغز بادام

در ادامه فیلم طرز تهیه سرمه مغز بادام را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید به همان صورتی که در فیلم نشان داده شده، شما نیز سرمه خانگی تان را تهیه کنید.
اما نیاز دیدیم در این قسمت نیز توضیحاتی را برای کسانی که به خواندن متن عادت دارند و با آن راحت تر هستند، قرار دهیم.
ببینید دوستان برای تهیه سرمه مغز بادام فقط کافیست تعداد 3 یا 4 عدد بادام تازه را استفاده  کنید نه بیشتر.
چون هرکدام وقتی میسوزد، دوده ی زیادی تولید می کند که برای یک یا دوماه استفاده مداوم شما کافیست.
درنتیجه سه یا چهار بادام را روی آتش قرار داده که میتواند آتش اجاق گاز منزل نیز باشد، سپس یک ظرف بالای آن گرفته تا دوده حاصل از سوختن آنجا جمع شود.
وقتی که عملیات سوختن تمام شد، ظرف را برگردانده دوده را جمع کرده و به داخل سرمه دان انتقال می دهید.

دقت کنید که دست کثیف به دوده ها نخورد و حتما با دستکش استریل شروع به جمع آوری آنها کنید.
زیرا این دوده ها که اکنون سرمه شده به چشم شما که مهمترین عضو بدن است، وارد می شود و اگر فقط یک ذره آلوده باشد، چشم تان عفونت می کند و عوارض بدی را در پی خواهد داشت.

طرز تهیه سرمه مغز بادام

مریم نقدیان فیروزی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ارگانیک رها شما را به خرید بهترین محصولات نوره و سرمه اثمد و.. دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید