رها
خانه / سرمه / سرمه چشم / پخش عمده سرمه چشم ریزش مو مردان

پخش عمده سرمه چشم ریزش مو مردان

ما پخش عمده سرمه چشم برای ریزش موی مردان را به تازگی در دستور کار خود قرار داده ایم زیرا تماس با ما در این رابطه بسیار گرفته می شود. متاسفانه این قضیه به معضلی تبدیل شده است که اگر به دنبال پزشکی نوین بروید، هرگز خوب نخواهد شد زیرا داروها فقط کنترل می کند و به محض قطع شدن، مشکل دوباره آغاز می شود.

سرمه چشم مردان

زمان های پخش عمده سرمه چشم

  1. شنبه تا چهارشنبه از ۸ صبح الی ده شب
  2. پنجشنبه ها ۸ تا دو ظهر

دقت کرده اید که چرا اهل سنت اکثرا عینک نمی زنند؟ چون هم زنان و هم مردان سرمه طبی می زنند که برای بانوان زیبایی هم هست و هم درمانی. مردان هم که توصیه شده شب ها سرمه بکشند و صبح بشویند زیرا این سنت فراموش شده است.

امروزه کسی سرمه چشم اثمد می کشد، در واقع یک سنت مرده را احیا می کند و ممکن است در معرض نقد و تمسخر نیز قرار بگیرد ولی در حقیقت نسل های را از رنج عینک و بیماری های چشم نجات می دهد زیرا خواص سرمه اثمد بر چنین شخصی پوشیده نیست.

سرمه رویش مو

پخش عمده سرمه چشم اثمد و رویش مو

علت ریزش موی سر و کچلی غالبا در جوانی به خاطر غلبه صفرا در شخص می باشد و در دوران پیری به دلیل غلبه بلغم می باشد. درمان ریزش موی سر و کچلی در طب سنتی به این شکل می باشد.

  • انجیر فراوان بخورید
  • روغن بنفشه پایه زیتون به سر بمالید چون موهای ریخته شده مجدد می روید
  • داروی تقویت مو بلغم زدا
  • صفرابر
  • از همه مهمتر که با کار ماهم مرتبط است، سرمه چشم اثمد
  • اگر کسی به هر غلبه هر دو مزاج مبتلا بود، باید هر دو دارو را استفاده کند

کسانی که عینکی هستند، اگر هر شب و به مدت یک سال، هنگام خواب سرمه اثمد بکشند، بعد از یک سال حتما عینک هایشان را دور خواهند انداخت. همچنین چون خلط را از راه دهان خارج می کند، دهان خوشبو می شود. همچنین خار و خاشاک و آشغال های داخل چشم را خارج نموده و آن راپاک می کند.

دقت کنید اکثر قطره های چشمی که شیمیایی هستند، چون الکل دارند، استفاده کردنش علاوه برا این که نهی شرعی دارد، ضرر می رساند و درمان  هم نمی کند.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
مسئول فروش: آقای نقدیان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09105953920
پست الکترونیکی: pezeshck@gmail.com

مطلب پیشنهادی

سرمه چشم تولید

تولید سرمه چشم نشادر پک ۱۰۰ تایی

تولید سرمه چشم نشادر در پک های ۱۰۰ تایی با سرعت فراوان در کارگاه تولیدی …