رها
خانه / سرمه / سرمه اثمد / پخش سرمه اثمد اعلا جعبه ۵۰ عددی

پخش سرمه اثمد اعلا جعبه ۵۰ عددی

ما پخش سرمه اثمد اعلا را در جعبه های ۵۰ و ۱۰۰ عددی به مشتریان عرضه می کنیم تضمین می کنیم که از نظر کیفیت بسیار مرغوب و تازه باشد. طول عمرش زیاد است و خراب شدن در کارش نیست. کادر فروش حرفه ای داریم که در هر زمان که سوال بپرسید، جوابگوی شما خواهند بود.

خواص سرمه اثمد

بدون نیاز هیچ زحمتی می توانید اینترنتی خرید آنلاین داشته باشید و بسته را در عرض ۲۴ ساعت درب منزل تحویل بگیرید. نتایج آزمایش های صورت گرفته بر روی آن نشانگر این بوده که تمام موادی که چشم برای خوب شدن به آن نیاز دارد، درش موجود است و اثرات بسیار مناسبی را خواهد گذاشت.

خواص سرمه اثمد برای پخش عمده

 1. پر پشت شدن ابرو
 2. افزایش رشد مو

به جای مداد های شیمیایی ابرو که کلا  باعث ریزش و کم پشت شدن آن می شوند، این کالا جایگزین بسیار مناسبی است و جذابیت چشمگیری در آن ایجاد می کند. خانم هایی که سرعت در آمدن موی ابروهایشان خیلی کند است و از بابت این قضیه ناراحت هستند، مرتب سرمه اثمد را به ابرو بکشند. بعد از دو الی سه هفته در عین ناباوری مشاهده می کنند که نیاز به آرایشگاه و اصلاح دارند و ابن اتفاق به طرز عجیبی برایشان بهت آور است.

پخش سرمه اثمد اعلا در چه شهرهایی است؟

 1. تهران
 2. تبریز
 3. اهواز
 4. خرم آباد
 5. نکا
 6. نوشهر
 7. ساری
 8. آبادان
 9. خرمشهر
 10. کرمان
 11. کرج

سرمه اثمد سیاه

پخش سرمه اثمد اعلا را چون بیشتر فروشمان در شهرهای شمالی و مرکزی ایران است، با جعبه های بسیار شیک و بسته بندی بیست، پنجاه و صد عددی طبق سلیقه و نظر خریدار آماده کرده و ارسال می کنیم. جعبه ها به شکلی هست که شیشه سرمه ها به یکدیگر اصابت نمی کند و خراشی بر نمی دارد. همچنین از پارچه های شکیل برای داخل و جلد آن ها استفاده شده است.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
مسئول فروش: آقای نقدیان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09105953920
پست الکترونیکی: pezeshck@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش استثنایی سرمه اثمد مدادی سیاه اصل

فروش استثنایی سرمه اثمد مدادی سیاه اصل

فروش استثنایی سرمه اثمد مدادی سیاه اصل در مراکز و فروشگاه های معتبر واقع در …