مشاوره و سفارش

نوره :

از لحاظ علمی اگر بخواهیم به ماهیت پودر موبر نوره پی ببریم و آن را درک کنیم، این‌ گونه است که زمانی که شما نوره را به بدن خود می زنید به جز این که موهای زائد خود را از بین می برید، گویا بدنتان را شیمی درمانی نیز کرده اید. افرادی که از این واجبی اسلامی استفاده می کنند دچار رماتیسم نمی شوند. نوره زرنیخ زرد آب کمر را زیاد می کند و همچنین بدن را تقویت می کند و پی قلوه را زیاد می کند در نتیجه بدن را چاق می کند.این ماده با لطافت و ویژگی خاص خودش از پوست محافظت می کند و پوستی نرم و لطیف را برای شما به وجود می آورد. بانوانی که دچار عفونت رحم هستند برای از بین بردن آن از نوره زرد رنگ استفاده کنند. اشخاصی که صورت های آن ها از جوش پر شده است و دنبال راهی برای درمان آن هستند حتما برای از بین بردن جوش های خود ازواجبی زرنیخ دار استفاده کنند. این روزها استفاده از این ماده نسبت به قدیم کم تر شده است و شاید حتی خیلی ها این محصول شگفت انگیز را نشناسند. اگر می خواهید بدنی سالم داشته باشید حتی شده هر ماه یک بار حتما آن را مصرف کنید.

سرمه اثمد هندی

سرمه اثمد :

امام صادق(ع) می‌فرمایند: «کسی که شب سرمه بکشد و با این حال بخوابد، به‌شرط اینکه سرمه عطر و مشک نداشته باشد، ایمن می‌شود از آب سیاه تا وقتی که از این سرمه استفاده می‌کند.»، البته شاید علاوه بر پیشگیری درمان نیز باشد.

فایده دوم سرمه اثمد، خارج‌کردن چرک و آلودگی‌ای که وارد چشم می‌شود

فایده سوم سرمه اثمد، کمک به بیدار ماندن است.

روغن حنظل :

حنظل یکی از گیاهانی است که به وفور در نسخه های طب سنتی به کار می رود. این گیاه که به هندوانه ابوجهل نیز معروف است، شباهت ظاهری زیادی به هندوانه دارد و تنها طعم تلخ آن می تواند اصلی ترین تفاوت آن با هندوانه معمولی باشد.

اگر ریشه دندان و عصب دندان مشکل داشته باشد و نیاز به تنظیم عصب دارد یا اینکه باید عصب کُشی بشود دو قطره روغن حنظل در گوش طرف دندانِ مشکل دار بریزید.

بخلاف کاری که دندان پزشک ها انجام می‌دهند و عصب را می‌کشند.این کار عصب را از بین نمی‌برد بلکه درد دندان را از بین می‌برد. این کار دندان پزشک ها که عصب دندان را می کشند موجب از دست رفتن استحکام دندان در دراز مدت خواهد شد.

لیست کامل قیمت محصولات

نام محصولتوضیحاتنوع بسته بندیوضعیتقیمت
نوره -سفارشیموجودتماس بگیرید
روغن شحم گاو-سفارشیموجودتماس بگیرید
سویق-سفارشیموجودتماس بگیرید
روغن حنظل-سفارشیموجودتماس بگیرید
سرمه اثمد-سفارشیموجودتماس بگیرید
فرم مشاوره و سفارش

ایمیل

mahsoolateraha@gmail.com

درباره ما :

مجموعه گروه محصولات ارگانیک رها، در سال ۱۳۹۰، فعـالیت های خود را در زمینه نوره زرنیخ طلایی و سبز، روغن شحم گاو ، انواع سویق، سرمه اثمد و همچنین انواع وسایل آرایشی بهداشتی آغاز نمود تا مسیری بس هموار را در این حوزه برای بازارهـای داخـلـی و خـارجـی در زمینه معاملات تجاری ایجاد کند.این گـروه با به کار گیری یک تیم با انرژی و جوان در مسیر بازاریابی های نوین بین المللی و ملی فـعـالیت می کند و با توجه به بنیه کاری خود در زمان حال، توانسته با به کارگیری انواع برندهایی که شناخته شده در بازارهای داخلی و جهانی هستند، همکاری های خود را آغاز نماید. مـفـتخریم که در هـمـین مدت کـوتاه، توانسـته ایم بخش بسبار قـابل توجـهـی از اقـتصاد نوره و سرمه و بقیه محصولات را از آن خـود کرده و بتوانیم به پیشبرد اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، کمک شایانی نماییم.

مدیر مجموعه ارگانیک رها

مریم نقدیان فیروزی