مشاوره و سفارش

نوره :

از لحاظ علمی اگر بخواهیم به ماهیت پودر موبر نوره پی ببریم و آن را درک کنیم، این‌ گونه است که زمانی که شما نوره را به بدن خود می زنید به جز این که موهای زائد خود را از بین می برید، گویا بدنتان را شیمی درمانی نیز کرده اید. افرادی که از این واجبی اسلامی استفاده می کنند دچار رماتیسم نمی شوند. نوره زرنیخ زرد آب کمر را زیاد می کند و همچنین بدن را تقویت می کند و پی قلوه را زیاد می کند در نتیجه بدن را چاق می کند.این ماده با لطافت و ویژگی خاص خودش از پوست محافظت می کند و پوستی نرم و لطیف را برای شما به وجود می آورد. بانوانی که دچار عفونت رحم هستند برای از بین بردن آن از نوره زرد رنگ استفاده کنند. اشخاصی که صورت های آن ها از جوش پر شده است و دنبال راهی برای درمان آن هستند حتما برای از بین بردن جوش های خود ازواجبی زرنیخ دار استفاده کنند. این روزها استفاده از این ماده نسبت به قدیم کم تر شده است و شاید حتی خیلی ها این محصول شگفت انگیز را نشناسند. اگر می خواهید بدنی سالم داشته باشید حتی شده هر ماه یک بار حتما آن را مصرف کنید.

قیمت انواع نوره
سرمه اثمد هندی

سرمه اثمد :

راه های تشخیص سرمه اثمد اصل

براق بودن اگر ایرانی باشد و مات اگر هندی یا پاکستانی باشد حالت سنگریزه داشتن به هنگام کشییدن در چشم رنگ آن خاکستری یا طوسی می باشد بعد از کشیدن به چشم، باعث افزایش قدرت بینایی می شود ضعیفی را برطرف می کند و خاصیت درمانی اش را خیلی سریع نشان می دهد در پایین پلک ریخته نمی شود اگر مدت ها هم استفاده نشود، خراب نخواهد شد و مانند روز اول تازه است هرگز باعث قرمزی و اشک ریزش نمی گردد عفونت دیدگان با آن درمان می شود مانند دوده حاصل از سوختن مغز بادام و دیگر مغزها نیست

روغن حنظل :

حنظل یکی از گیاهانی است که به وفور در نسخه های طب سنتی به کار می رود. این گیاه که به هندوانه ابوجهل نیز معروف است، شباهت ظاهری زیادی به هندوانه دارد و تنها طعم تلخ آن می تواند اصلی ترین تفاوت آن با هندوانه معمولی باشد.

اگر ریشه دندان و عصب دندان مشکل داشته باشد و نیاز به تنظیم عصب دارد یا اینکه باید عصب کُشی بشود دو قطره روغن حنظل در گوش طرف دندانِ مشکل دار بریزید.

بخلاف کاری که دندان پزشک ها انجام می‌دهند و عصب را می‌کشند.این کار عصب را از بین نمی‌برد بلکه درد دندان را از بین می‌برد. این کار دندان پزشک ها که عصب دندان را می کشند موجب از دست رفتن استحکام دندان در دراز مدت خواهد شد.

لیست کامل قیمت محصولات

نام محصولتوضیحاتنوع بسته بندیوضعیتقیمت
نوره زرنیخ طلایی-سفارشیموجودتماس بگیرید
روغن شحم گاو-سفارشیموجودتماس بگیرید
سویق-سفارشیموجودتماس بگیرید
روغن حنظل-سفارشیموجودتماس بگیرید
سرمه اثمد-سفارشیموجودتماس بگیرید
فرم مشاوره و سفارش

درباره ما :

نوره زرنیخ طلایی سرمه اثمد پودری زرنیخ شاخه ای، ورقی و کلوخی سنگ سرمه هندوستان، پاکستان و ایرانی روغن حنظل روغن شحم گاوی روغن نارگیل انواع کرم های گیاهی فاقد مواد شیمیایی انواع لوازم آرایشی گیاهی روغن ارده کنجد روغن زیتون شربت سکنجبین شیره خرما، توت، انجیر و انگور سه شیره و چهار شیره درجه یک شکر سرخ و شکر قهوه ای قند و نبات قهوه ای انواع نمد و مشتقات آن انواع ظروف سفالی و مشتقات آن و … با توجه به زمینه های گسترده فعالیتی گروه بازرگانی رها، این امکان نیز ایجاد شده است که بتوان در زمینه تامین مـواد اولیه مــورد نیاز شــرکـت هــای تولید سویق و نوره و هـــمــینطور عــرضـــه انواع دانه های روغنی با ظـرفـیت هـای مختلف برای ساخت روغن های گیاهی نیز همکاری نمود و همین امر نیز موجب شده تا همکاری های بسیار بیشتری را با فعالان اقـتصادی در این حـوزه بتوانیم انجام دهیم.

مدیر مجموعه ارگانیک رها

مریم نقدیان فیروزی

Call Now Buttonتماس بگیرید