مجموعه ارگانیک رها شما را به خرید بهترین محصولات نوره و سرمه اثمد و.. دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

پخش عمده نوره زرنیخ دار  | عمده فروشی نوره گیاهی ارگانیک

آنچه در این مقاله می خوانید...

رنگ نوره گیاهی ارگانیکفروش عمده نوره زرنیخ دار در شیراز
واجبی طب سنتی

پخش عمده نوره زرنیخ دار به سراسر ایران صورت می گیرد تا دسترسی به محصول اصل و درجه یک برای تمامی هموطنان امکان پذیر شود. عمده فروشی نوره گیاهی ارگانیک به صورت آنلاین نیز صورت می گیرد و برای بهره مندی از آن کافیست وارد فروشگاه اینترنتی شوید.

رنگ نوره گیاهی ارگانیک

رنگ نوره گیاهی اصل تحت تاثیر ترکیبات آن قرار دارد و با توجه به این که از زرنیخ و آهک هیدراته ساخته می شود، بستگی به آن دارد که چه نوع زرنیخی به کار رفته است زیرا این سنگ با ارزش انواع مختلف و رنگ های گوناگونی دارد.

  • زرنیخ شاخه ای:

اگر نوره زرنیخ دار با استفاده از بهترین نوع زرنیخ یعنی نمونه های شاخه طلایی ساخته شود رنگ آن متمایل به پرتقالی و یا زرد استخوانی خواهد بود.

دلیل این امر وجود رگه های قرمز و طلایی بر روی سنگ زرنیخ شاخه ای است که به وضوح قابل مشاهده می باشد.

  • زرنیخ کلوخی و ورقه ای:

زمانی که در تولید پودر موبر واجبی از زرنیخ کلوخی و ورقه ای استفاده شود رنگ آن زرد کمرنگ خواهد بود زیرا این نوع زرنیخ به رنگ زرد دیده می شود.

  • نسبت زرنیخ به کار رفته در نوره گیاهی اصل:

یکی از مسائل بسیار مهم در تولید نوره زرنیخ دار میزان زرنیخ به کار رفته در آن می باشد زیرا نسبت زرنیخ استفاده شده ثابت نیست و می تواند متغیر باشد.

برای مثال نوره یک به شش، یک به دوازده و یک به پانزده در بازار موجود است که هر چه زرنیخ کمتر باشد، تاثیر آن بر روی رنگ نهایی محصول نیز کمتر خواهد بود و حتی به دلیل کیفیت پایین تر عملکرد کمتر و قیمت ارزان تری هم خواهد داشت.

با این حال باید گفت حتی نوره های زرنیخ دار سفید رنگ نیز ممکن است از بهترین ترکیب اولیه آماده شده باشند و صرفا رنگ شان تغییر کرده باشد.

از همین رو حتما لازم است به مراکز معتبر جهت خرید نوره گیاهی مراجعه نمایید تا از ترکیب آن اطمینان حاصل کنید و محصولی اصل و درجه یک را در اختیار داشته باشید.

نوره گیاهی

فروش عمده نوره زرنیخ دار در شیراز

فروش نوره زرنیخ دار در شیراز با استقبال بسیار خوبی از سوی مشتریان رو به رو شده است زیرا محصولات ارائه شده فوق العاده مرغوب هستند و با کیفیت صد در صد تضمینی در اختیار مشتریان قرار می گیرند.

به یاد داشته باشید که همواره خرید عمده بسیار مقرون به صرفه تر از خرید خرده نوره سنتی خواهد بود زیرا با خرید حجم گسترده ای از محصول، شرکت تولید و پخش تخفیف های ویژه ای را در نظر می گیرد.

 

نوره طبیعی تبربزیان

مریم نقدیان فیروزی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ارگانیک رها شما را به خرید بهترین محصولات نوره و سرمه اثمد و.. دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید