مجموعه ارگانیک رها شما را به خرید بهترین محصولات نوره و سرمه اثمد و.. دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

پخش از تولیدی نوره اعلاء/ (نوره درمانی ایرانی)

آنچه در این مقاله می خوانید...

مشخصات نوره اعلاءپخش نوره اعلاء به سراسر کشور با قیمت مناسب
خرید نوره

سایت فروشگاه اینترنتی معتبر با پخش از تولیدی نوره اعلاء، نوره درمانی ایرانی را با بهترین کیفیت در دسترس مشتریان در سراسر کشور قرار می دهد. در فروش اینترنتی نوره درمانی ایرانی با قیمت ارزان و تخفیفات ویژه با بهترین کیفیت در بسته بندی بهداشتی درب منزل ارسال می گردد.

مشخصات نوره اعلاء

مشخصات نوره اعلاء به مواد اولیه آن بستگی دارد که در صورت اصل بودن حاوی زرنیخ آرسنیک دار و آهک است که پودری نرم به رنگ زرد استخوانی و سفید است و فاقد هرگونه اسانس و مواد شیمیایی است.

نوره اعلاء علاوه بر موزدایی دارای خواص درمانی است که به وجود آرسنیک در زرنیخ آن بستگی دارد. آرسنیک ضد سودا و بلغم است و برای درمان و پیشگیری از انواع سرطان و بیماری موثر است. بنابراین آرسنیک در آن دست نخورده باقی می ماند. همچنین مصرف آن بدون عوارض است.

زرنیخ در ترکیب نوره اعلاء از نوع زرنیخ طلائی است که بهترین کیفیت را دارد و نسبت زرنیخ به آرسنیک در آن یک به شش است که خلوص بالایی دارد و خواص درمانی آن بیشتر است و در 3 الی 5 دقیقه موزدایی می کند. در نوره اعلاء با نسبت یک به دوازده نیز موزدایی در 10 الی 15 دقیقه انجام می شود.

نوره اعلاء در ترکیب با آب گرم خمیر سبز رنگی به دست می آید که بوی ملایم دارد و از حمام بیرون نمی زند که تنفس همین بو برای پیشگیری از سرطان خون موثر است. در صورت تقلبی بودن بوی آزار دهنده و تیزی دارد.

بسته بندی نوره اعلاء نیز بهداشتی و عایق به رطوبت و جریان هوا می باشد که روی آن مواد اولیه و طریقه صحیح مصرف و تاریخ مصرف قید می شود.

نگهداری نوره اعلاء برای حفظ خواص درمانی و موبری بسیار مهم است تا دور از رطوبت و هوادهی و گرما نگهداری شود چون ترکیب با واکنش پذیری بالا دارد.

بنابراین در هنگام خرید به تمام نکات بالا توجه داشته باشید تا با خرید نوره اعلاء اصل دچار عوارض ناشی از مصرف نوع تقلبی آن نشوید.

نوره اعلاء را از فروشگاه های معتبر به صورت آنلاین و یا حضوری خریداری کنید که بدیهی است خرید آنلاین و اینترنتی با صرفه جویی در وقت و بدون هزینه اضافی برای مشتریان با صرفه تر است.

خرید نوره زرنیخ دار

پخش نوره اعلاء به سراسر کشور با قیمت مناسب

سایت فروشگاه اینترنتی معتبر با پخش نوره اعلاء به سراسر کشور با قیمت مناسب در خدمت مشتریان عزیز است. با مراجعه به سایت و سفارش آنلاین نوره اعلاء با کمک مشاوره آن را با قیمت ارزان طبق سلیقه و نیاز خود در بسته بندی های متنوع درب منزل دریافت می کنید.

نوره بسته بندی

مریم نقدیان فیروزی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ارگانیک رها شما را به خرید بهترین محصولات نوره و سرمه اثمد و.. دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید