مجموعه ارگانیک رها شما را به خرید بهترین محصولات نوره و سرمه اثمد و.. دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

مشخصات فروش قویترین پودر موبر واجبی اسلامی/ 500 گرمی

آنچه در این مقاله می خوانید...

زمان موبری با پودر موبر واجبی اسلامی چقدر است؟عرضه مستقیم قویترین پودر موبر واجبی اسلامی
پودر موبر واجبی

مشخصات فروش قویترین پودر موبر واجبی اسلامی 500 گرمی بهترین راهنمای شما برای خرید خواهد بود. با شناخت ویژگی های بهترین پودر موبر واجبی می توانید بهترین تصمیم را برای خرید خرده و یا حتی عمده و تناژی اتخاذ نمایید.

زمان موبری با پودر موبر واجبی اسلامی چقدر است؟

موبری نوره سنتی فوق العاده است و اگر تنها یک بار از آن استفاده کنید خود از نزدیک شاهد موبری سریع و فوق العاده خواهید بود.

یکی از بهترین مزیت های استفاده از پودر موبر واجبی این است که شما می توانید مطمئن باشید پوستتان به طور کامل پاکسازی می گردد و حتی یک تار مو هم روی آن باقی نمی ماند.

زمانی که نوره کشی را آغاز می کنید پس از گذشت مدت زمن معین باید آن را بردارید زیرا اگر زودتر از موعد باشد باقی مانده های مو شما را آزرده خاطر می سازد و اگر بیشتر از زمان مقرر روی پوست قرار گیرد، موجب خارش و حساسیت می شود.

حال در خصوص زمان موبری باید این توضیح را ارائه دهیم که بر اساس نوع نوره سنتی خریداری شده، زمان موبری هم متفاوت خواهد بود زیرا تمام واجبی های موجود در بازار شبیه هم نیستند بلکه در نسبت های گوناگونی تولید می شوند از همین رو درصد و نوع زرنیخ شان متفاوت است که در این خصوص لازم است به موارد زیر دقت کنید:

موبری در کمتر از 5 دقیقه با استفاده از نوره اصل زرنیخ طلایی 1 به 6
جدا شدن موهای زائد از سطح پوست تنها در عرض 10 الی 15 دقیقه با نوره گیاهی طلائی 1 به 12
زدودن موهای زائد طی مدت زمانی حدود 6 الی 7 دقیقه با مصرف نوره واجبی با زرنیخ کلوخی 1به 6

دلیل این تفاوت همانطور که اشاره شد نوع زرنیخ می باشد. زرنیخ شاخه طلایی اصل و درجه یک حاصل استخراج از معدن زرشوران تکاب بوده و بهترین کارآیی را دارد.

اما زرنیخ کلوخی و ورقه ای درجه دو به شمار می آید و در مقایسه با زرنخ شاخه طلایی طبع معتدل تری دارد در نتیجه برای موبری به زمان بیشتری احتیاج خواهد داشت.

پخش نوره اصل

عرضه مستقیم قویترین پودر موبر واجبی اسلامی

عرضه مستقیم قویترین پودر موبر واجبی اسلامی سبب شده تا مشتریان ترییح دهند با مراجعه به نمایندگی فروش نوره اصل این محصول را تهیه کرده و خریدی مقرون به صرفه داشته باشند.

خرید نوره واجبی به دو شیوه اینترنتی و حضوری صورت می گیرد بنابراین اگر مشغله های کاری شما زیاد است می توانید سر فرصت از فروشگاه آنلاین خرید کنید.

عرضه مستقیم پودر موبر

 

مریم نقدیان فیروزی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ارگانیک رها شما را به خرید بهترین محصولات نوره و سرمه اثمد و.. دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید