مجموعه ارگانیک رها شما را به خرید بهترین محصولات نوره و سرمه اثمد و.. دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

مرکز تولید و توزیع نوره سنتی زرنیخ دار فله ای

آنچه در این مقاله می خوانید...

 با مشخصات نوره سنتی زرنیخ دار آشنا شویدعرضه بدون واسطه نوره سنتی زرنیخ دار
مرکز تولید و توزیع نوره

مرکز تولید و توزیع نوره سنتی زرنیخ دار در تلاش است که با بهترین مواد و ترکیبات خالص و طبیعی نوره واجبی اصل را با کیفیت مطلوب در اختیار مشتریان عزیز قرار دهد. این محصول به صورت فله ای با قیمت مناسب در فروشگاه اینترنتی به صورت خرید اینترنتی باصرفه میسر شده است که شما با ثبت سفارش خود آن را در زمان مقرر دریافت می کنید.

 با مشخصات نوره سنتی زرنیخ دار آشنا شوید

نوره سنتی زرنیخ دار از ترکیب آهک و زرنیخ درست شده است.

ممکنه برای شما هم سوال شده باشه زرنیخ چیه؟

زرنیخ یک نوع کانی است که در معادن یافت می شود و سولفید آرسنیک فرمول شیمیایی آن است و به رنگ زردروشن است که در ایران از معادن زرشوران تکاب استخراج می‌شود.

در نوره سنتی زرنیخ دار این نوع کانی استفاده شده است که خاصیت ضد سرطان دارد.

در علم پزشکی از آرسنیک زرنیخ برای شیمی درمانی استفاده می کنند که شما در حقیقت با هربار مصرف نوره سنتی زرنیخ دار خود را به صورت طبیعی در برابر سرطان ها محافظت می کنید.

به خصوص وقتی بوی حاصله از مخلوط کردن نوره سنتی زرنیخ دار با آب گرم را احساس می کنید آرسنیک به هنگام تنفس به سلول های خون وارد شده و از سرطان خون جلوگیری می شود.

نوره سنتی زرنیخ دار بدون حذف آرسنیک موجود در آن خواص درمانی و طبیعی خود را حفظ کرده و با ترکیب با آهک موجب پاک نمودن پوست بدن از مواد زائد و انواع قارچ و میکروب می شود و همچنین موجب لطافت پوست و شفافیت پوست می شود.

دیده شده که در نوره واجبی تقلبی آرسنیک حذف و به آن اسانس و مواد شیمیایی اضافه می شود و در نتیجه علاوه بر از دست دادن خواص درمانی از کارایی آن یعنی زدودن موهای بدن نیز کاسته می شود. بنابراین در هنگام خرید باید دقت کنیم که نوره واجبی اصل زرنیخ دار را انتخاب کنیم.

نوره سنتی

عرضه بدون واسطه نوره سنتی زرنیخ دار

در عصر کنونی همه به دنبال خرید و ارائه خدمات با کیفیت از طریق خرید اینترنتی بدون اتلاف وقت هستند ما نیز سعی کرده ایم تا بدون واسطه نوره سنتی زرنیخ دار را با قیمت مناسب و در اسرع وقت در اختیار مشتریان عزیز قرار دهیم.

واسطه گری در بازار و شرایط اقتصادی کنونی باعث گرانی محصول شده و ما رفع این مشکل را با رعایت حق مشتری مصمم بر عرضه بدون واسطه نوره سنتی زرنیخ دار با قیمت مناسب در بازار هستیم.

امیدواریم شما با خرید بدون واسطه نوره سنتی زرنیخ دار تجربه خرید اینترنتی خوبی داشته باشید.

نوره سنتی زرنیخ دار

مریم نقدیان فیروزی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ارگانیک رها شما را به خرید بهترین محصولات نوره و سرمه اثمد و.. دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید