مجموعه ارگانیک رها شما را به خرید بهترین محصولات نوره و سرمه اثمد و.. دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت خرید عمده سرمه 7 مغز طبیعی

آنچه در این مقاله می خوانید...

طرز تهیه سرمه 7 مغز طبیعیقیمت جدید سرمه 7 مغز مرغوب
عمده فروش بهترین سرمه

سرمه هفت مغز با استفاده از بهترین و با کیفیت ترین مغزِ مغزیجات تهیه شده و همچنین در تولید آن از روش هایی استفاده شده تا کیفیت، اصالت و خواص سرمه هفت مغز حفظ و نگهداری شود. سرمه هفت مغز به صورت عمده در سایت به فروش میرسد. افراد میتوانند با مراجعه به درگاه ایترنتی از قیمت خرید عمده سرمه 7 مغز طبیعی اطلاع یابند. همچنین افراد علاقه مند و کسانی به خرید سرمه هفت مغز به صورت عمده تمایل دارند میتوانند از طریق سایت، سفارش خود را ثبت نمایند.

طرز تهیه سرمه 7 مغز طبیعی

سرمه یا کحل ( نامی که برای سرمه در زمان قدیم استفاده میشده است) یکی از ماده ها یا وسایل هایی است که از روزگاران قدیم به عنوان وسیله ای برای آرایش و زیبا کردن چشم، ابرو و مژه ها توسط زن ها و حتی گاهی مرد ها هم استفاده میشد و حتی برای کودکان هم مورد استفاده قرار میگرفته است.

در این چند ساله با اختراع و رایج شدن وسیله های مختلف آرایشی مانند ریمل چشم و خط چشم، سرمه پر مصرفی قدیم خودش را از دست داده است. البته که سرمه با توجه به خاصیت های فراوان، طبیعی بودن و نداشتن عوارض هم از قدیم و هم در حال حاضر مورد تائید و سفارش پزشکان طب سنتی بوده است وهمچنان تولید و مصرف میشود.

سرمه از مغزِ مغزیجات به همراه مغز قلم گاو تهیه میشود. سرمه ها بر دو پایه تک مغز و سرمه های چند مغزی تولید میشوند که سرمه های تک مغز مانند سرمه مغز گردو، سرمه مغز بادام و سرمه های ترکیبی مانند سرمه چهار مغز، سرمه سه مغز، سرمه هفت مغز و سرمه ده مغز. سرمه هفت مغز یکی از با کیفیت ترین  سرمه های تولید شده است که مصرف بالایی هم دارد. در تولید  سرمه هفت مغز از ترکیب مغزگردو، بادام، فندق، پسته، بادام هندی، بادام تلخ و بادام شیرین استفاده میشود.

طرز تهیه سرمه هفت مغز طبیعی:

ابتدا باید همه مغز های مورد استفاده در تولید سرمه هفت مغز را جدا کرده و بعد هرکدام از آنها را با چنگال یا سیم روی حرارت قرار بدهید و سپس یک ظرف نشکن مانند پیرکس را مابین مغز و اتش قرار دهید تا دوده حاصل از سوخته شدن مغز، آنجا جمع شود. بعد از پوشیده شدن کامل ظرف از دوده میتوانید آن را در یک جای خشک و خنک قرار گذاشته و یا در سرمه دان بریزید.

قیمت جدید سرمه 7 مغز مرغوب

به دلیل جا به جا شدن روزانه و ساعتی قیمت ها شما به راحتی با مراجعه به سایت از قیمت جدید سرمه 7 مغز مرغوب اطلاع یابید.

مریم نقدیان فیروزی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ارگانیک رها شما را به خرید بهترین محصولات نوره و سرمه اثمد و.. دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید