مجموعه ارگانیک رها شما را به خرید بهترین محصولات نوره و سرمه اثمد و.. دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت جدید نوره طلایی فله ای صادراتی در ایران

آنچه در این مقاله می خوانید...

ترکیبات نوره طلایی چیست؟روش های استعلام قیمت نوره طلایی فله ای
نوره طلایی فله ای

قیمت جدید نوره طلایی فله ای صادراتی در ایران در سایت فروشگاه اینترنتی معتبر باصرفه و ارزان است که با حذف دلالان همه با هر توان مالی آن را از طریق اینترنتی سفارش داده و بدون هزینه اضافی و اتلاف وقت در بسته بندی بهداشتی درب منزل دریافت کنند.

ترکیبات نوره طلایی چیست؟

ترکیبات نوره طلایی زرنیخ آرسنیک دار و آهک است که در آن از هیچگونه اسانس و مواد شیمیایی استفاده نشده است و به صورت پودری نرم به رنگ زرد استخوانی و نخودی رنگ یا سفید در بازار موجود است.

زرنیخ موجود در نوره طلایی از بهترین نوع آن که طلائی رنگ است استفاده می شود و از معادن زرشوران تکاب به صورت کانی استخراج می شود.

در کارخانه توسط دستگاه آسیاب شده و آرسنیک موجود در آن دست نخورده باقی می ماند. زرنیخ به شکل پودر در نوره طلایی به کار می رود.

آهک نیز به صورت سنگ معدن از معادن استخراج می شود و در ظروف بزرگی به مدت 8 ساعت خیسانده می شود به طوریکه در آب شل نشود. سپس آن را خرد کرده و الک می کنند.

برای تولید نوره طلایی این دو را با نسبت های مختلف مخلوط می کنند. نسبت زرنیخ به آرسنیک یک به شش و یک به دوازده است که ترکیب یک به شش آن دارای خلوص بالایی است و در مدت 3 الی 5 دقیقه موبری می کند. در نوره طلایی با نسبت یک به دوازده نیز به 10 الی 15 دقیقه زمان برای موزدایی نیاز است.

ترکیبات نوره طلایی بسیار واکنش پذیر است و به همین دلیل در ظروف عایق به جریان هوا و رطوبت بسته بندی می شود و در جای خشک و دور از نور نگهداری می شود تا کیفیت و خواص آن حفظ شود.

آرسنیک موجود در زرنیخ آن ضد سودا است و با دفع سودا و بلغم از بدن مانع از رسوب آنها شده و از بروز انواع سرطان و بیماری به طور طبیعی پیشگیری و درمان می کند.

نوره طلایی به شرط اصل بودن موهای زائد را به صورت یکدست از بین برده و مانع از رشد سریع آن می شود و با نازک و کم پشت کردن آنها پوست رانیز شفاف و روشن می سازد. مصرف آن برای موزدایی نه تنها عوارض ندارد بلکه خواص درمانی نیز دارد.

مرکز خرید پودر موبر

روش های استعلام قیمت نوره طلایی فله ای

یکی از روش های استعلام قیمت نوره طلایی فله ای سایت فروشگاه اینترنتی معتبر می باشد که با مراجعه به سایت و مقایسه قیمت ها اقدام به خرید آنلاین نوره طلایی فله ای می کنید. در فروش اینترنتی با حذف دلالان و ارسال از درب کارخانه قیمت نوره طلایی به طور قابل توجهی کاهش یافته است.

فروش نوره طب اسلامی

مریم نقدیان فیروزی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ارگانیک رها شما را به خرید بهترین محصولات نوره و سرمه اثمد و.. دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید