مجموعه ارگانیک رها شما را به خرید بهترین محصولات نوره و سرمه اثمد و.. دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

عرضه مستقیم مرغوب ترین پودر موبر اسلامی (نوره طلایی)

آنچه در این مقاله می خوانید...

ترکیبات پودر موبر اسلامی چیست؟عرضه و پخش بی واسطه پودر موبر اسلامی (نوره طلایی)
پودر موبر اصل

سایت فروشگاه اینترنتی معتبر با عرضه مستقیم مرغوب ترین پودر موبر اسلامی یا نوره طلایی سهم بسزایی در کاهش قیمت این محصول در بازار دارد. در فروش اینترنتی، پودر موبر اسلامی با بهترین کیفیت و نازلترین قیمت در بسته بندی های متنوع درب منزل مشتریان در ساسر کشور ارسال می گردد.

ترکیبات پودر موبر اسلامی چیست؟

ترکیبات پودر موبر اسلامی زرنیخ طلایی حاویآرسنیک و آهک می باشد که این دوکانی در معادن یافت می شود و طی مراحلی در کارخانه برای استفاده در پودر موبر واجبی آماده می شوند.

زرنیخ طلایی از معادن زرشوران تکاب استخراج می شود جالب است بدانید تنها معدن زرنیخ در خاورمیانه متعلق به ایران است و زرنیخ آن با کیفیت و حاوی آرسنیک می باشد که ضد سودا و ضد سرطان است. زرنیخ در کارخانه آسیاب می شود و به صورت پودر نرم در می آید.

آهک نیز بعد از استخراج از معادن و انتقال به کارخانه درون ظروف بزرگی قرار داده می شود. به آن آب می پاشند به طوریکه در آب شل نشود. بعد از گذشت 8 ساعت آن را خرد کرده و الک می کنند.

زرنیخ و آهک را با یکدیگر مخلوط می کنند به طوریکه نسبت زرنیخ به آهک به دو صورت یک به شش و یک به دوازده می باشد.

پودر موبر واجبی یک به شش دارای خلوص بالایی است و خواص درمانی زیادی دارد و به مدت 3 الی 5 دقیقه موبری می کند اما پودر موبر اسلامی یک به دوازده با زمان 10 الی 15 دقیقه موهای زائد را از بین می برد.

پودر موبر اسلامی تولید شده به رنگ زرد استخوانی و سفید است که به علت واکنش پذیری مواد اولیه آن در ظروف عایق به هوا و رطوبت بسته بندی می شود. بسته بندی ها در مقادیر متفاوت و در ظروف کاربردی حاوی کاردک ارائه می شود تا مشتریان با توجه به نیاز و سلیقه آن را انتخاب کنند.

پودر موبر اسلامی در صورت اصل بودن حاوی آرسنیک و فاقد اسانس و مواد شیمیایی است که مصرف آن برای موزدایی نه تنها عوارض ندارد بلکه خواص درمانی دارد.

آرسنیک آن ضد سودا است و با دفع سودا از ابتلا به انواع بیماری ها و سرطان پیشگیری ودرمان می کند.

پودر موبر اسلامی موهای زائد را نازک و کم پشت می کند و با موزدایی یکدست رشد آنها را کند کرده، پوست را شفاف و نرم می کند.

پودر موبر واجبی

عرضه و پخش بی واسطه پودر موبر اسلامی (نوره طلایی)

عرضه و پخش بی واسطه پودر موبر اسلامی (نوره طلایی) از طریق سایت فروشگاه اینترنتی معتبر هم به نفع تولیدکنندگان و هم به نفع مشتریان می باشد به طوریکه پودر موبر واجبی را با حفظ کیفیت درجه یک و قیمت ارزان مستقیما از تولید کننده به درب منزل مشتریان ارسال می کند.

سایت فروش نوره طلایی

مریم نقدیان فیروزی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ارگانیک رها شما را به خرید بهترین محصولات نوره و سرمه اثمد و.. دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید