مجموعه ارگانیک رها شما را به خرید بهترین محصولات نوره و سرمه اثمد و.. دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

شرکت پخش بهترین نوره ی اصل/ پودر موبر واجبی

آنچه در این مقاله می خوانید...

نوره ی اصل را چگونه تشخیص دهیم؟پخش بی واسطه نوره ی اصل به سراسر کشور
فروش عمده نوره

شرکت پخش بهترین نوره ی اصل این محصول را به سراسر استان ها و شهرهای کشور ارسال می کند. در این صورت همه هموطنان به پودر موبر واجبی اصل و درجه یک دسترسی خواهند داشت.

نوره ی اصل را چگونه تشخیص دهیم؟

نوره ی اصل با کمک ویژگی ها و مشخصات آن تشخیص داده می شود زیرا هر کدام از انواع نوره زرنیخ دار دارای آثار متفاوتی هستند که به نوع و میزان زرنیخ موجود در آن ها بستگی دارد.

اگر چه انواع مختلفی از زرنیخ در طبیعت یافت می شود اما تنها زرنیخ شاخه طلایی که حاصل برداشت از معدن زرنیخ زرشوران تکاب است، به عنوان یک کانی درجه یک و فوق العاده شناخته می شود.

  1. ترکیبات پودر موبر واجبی:

نوره اصل و اعلاء ترکیبی از نوره زرنیخ دار و آهک هیدراته می باشد و در تولید آن از هیچ گونه مواد افزودنی و شیمیایی استفاده نمی شود.

  1. بوی نوره سنتی:

با کمک استشمام نوره اصل زرنیخ دار می توانید تا حد زیادی به اصل یا تقلبی بودن آن پی ببرید. زیرا نوره سنتی زرنیخ دار فاقد بو می باشد و تنها زمانی که با آب گرم مخلوط شده و خمیر می گردد، بوی آن به مشام می رسد.

به یاد داشته باشید که نمونه های تقلبی اغلب بوی تندی دارند و یا حتی برای از بین بردن بوی تند آن ها ممکن است از اسانس های میوه ای استفاده شود که همگی به عنوان افزودنی مضر شناخته می شوند و از کیفیت محصول می کاهند.

  1. میزان موبری:

اگر چه عملکرد نوره زرنیخ طلایی اصل و درجه یک فوق العاده می باشد اما باید بدانید که نمونه های تقلبی و درجه سه بسیار بی کیفیت بوده و به دلیل درصد خلوص پایین، برای از بین بردن موهای زائد به زمان بسیار طولانی نیازمند است.

اما نوره طلایی اصل در نسبت یک به شش قادر به موبری در کمتر از 5 دقیقه خواهد بود و حتی اگر درصد خلوص پایین تری هم داشته باشد، یعنی نوره طب سنتی 1 به 12 برای موبری به زمانی حدود 10 الی 15 دقیقه نیازمند است.

نوره طب اسلامی

پخش بی واسطه نوره ی اصل به سراسر کشور

پخش بی واسطه نوره ی اصل به سراسر کشور سبب شده تا مشتریان در هر جای ایران که سکونت دارند، بتوانند با خیالی آسوده سفارش خود را ثبت نمایند و محصولی اصل ر با کیفیت صد در صد تضمینی دریافت نمایند.

نوره اصل سنتی را می توانید حتی به صورت عمده تهیه کنید که در این صورت بسته بندی هایی در مدل کوچک و بزرگ همچون 70 گرمی تا یک کیلویی در تعداد زیاد مطابق با خواسته شما ارسال می گردد.

پخش نوره اصل

مریم نقدیان فیروزی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ارگانیک رها شما را به خرید بهترین محصولات نوره و سرمه اثمد و.. دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید