مجموعه ارگانیک رها شما را به خرید بهترین محصولات نوره و سرمه اثمد و.. دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

سفارش تناژی بهترین نوره زرد پک ده عددی

آنچه در این مقاله می خوانید...

نوره زرد چه ترکیباتی دارد؟مزایای خرید تناژی و عمده نوره زرد

با سفارش تناژی بهترین نوره زرد در پک ده عددی در سایت فروشگاه اینترنتی معتبر این محصول را با قیمت ارزان و کیفیت عالی تهیه کنید. در سفارش اینترنتی نوره زرد در اسرع وقت با تخفیف های ویژه در بسته بندی های بهداشتی درب منزل ارسال می گردد.

 

نوره زرد چه ترکیباتی دارد؟

نوره زرد ترکیباتی از آهک و زرنیخ طلایی حاوی آرسنیک دارد که به صورت پودر نرمی به رنگ زرد استخوانی یا نخودی رنگ و سفید می باشد.

ترکیبات نوره زرد طبیعی هستند و به صورت کانی از معادن استخراج می شوند. نوره زرد فاقد اسانس و مواد شیمیایی است. مصرف نوره زرد بنابراین نه تنها عوارض ندارد بلکه خواص درمانی نیز دارد.

مصرف نوره زرد برای موزدایی یک روش کاملا ساده و سنتی است که با کمترین هزینه موهای زائد را به صورت یکدست از روی پوست پاک کرده و با کند کردن رشد آنها را نازک و کم پشت می سازد. در ضمن پوست نیز شفاف و روشن می شود.

زرنیخ طلایی را از معادن زرشوران تکاب به صورت کانی استخراج کرده و در کارخانه توسط دستگاه آسیاب می کنند. زرنیخ طلایی به صورت پودر در می آورند و آماده استفاده در ترکیب نوره زرد می شود. آرسنیک موجود در زرنیخ طلایی دست نخورده باقی می ماند. آرسنیک ضد سودا و بلغم است و برای پیشگیری و درمان انواع سرطان مفید است.

آهک نیز به صورت سنگ آهک از معادن استخراج می شود و در ظروف بزرگی به آن آب می زنند به صورتی که در آب شل نشود. سپس به مدت 8 ساعت به همین وضعیت باقی می ماند. در انتها آن را خرد کرده و الک می کنند.

زرنیخ طلایی و آهک را با یکدیگر مخلوط می کنند به صورتی که نسبت زرنیخ به آهک به دو صورت یک به شش و یک به دوازده می باشد. نوره زرد یک به ششش دارای خلوص بالایی است و خواص درمانی بیشتری دارد. به همین دلیل برای درمان بیماری ها از آن استفاده می کنند. مدت زمان موزدایی آن هم 3 الی 5 دقیقه است.

نوره زرد یک به دوازده در مدت زمان 10 الی 15 دقیقه موزدایی می کند.

در انتها نوره زرد تولید شده را در ظروف عایق به هوا و رطوبت بسته بندی می کنند که به اشکال مختلف و در مقادیر متنوع بسته بندی می شود.

برای تهیه نوره زرد باید به فروشگاه و عطاری مجاز از طریق اینترنتی یا حضوری اقدام کرد.

مرکز خرید نوره زرد

مزایای خرید تناژی و عمده نوره زرد

از مزایای خرید تناژی و عمده نوره زرد قیمت ارزان و کیفیت درجه یک می باشد که با خرید آنلاین نوره زرد به صورت عمده و تناژی وارد لیست خریداران عمده و دائمی شده و از تخفیفات و امتیازات ویژه ای برخوردار می شوید.

فروش نوره طب اسلامی

مریم نقدیان فیروزی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ارگانیک رها شما را به خرید بهترین محصولات نوره و سرمه اثمد و.. دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید