مجموعه ارگانیک رها شما را به خرید بهترین محصولات نوره و سرمه اثمد و.. دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید یک لیتر روغن نارگیل ارزان قیمت / (بهترین کیفیت)

آنچه در این مقاله می خوانید...

روغن نارگیل گرم است یا سرد؟خرید ارزان ترین روغن نارگیل یک لیتری
سفارش عمده روغن نارگیل

افراد علاقه مند به خرید روغن نارگیل ارزان قیمت کافیست به درگاه اینترنتی مراجعه کرده و از بهترین و با کیفیت ترین روغن های نارگیل تولید شده از درجه یک ترین نارگیل ها خرید کنند. روغن های نارگیل درجه یک به صورت بطری های بسته بندی شده یک لیتری در سایت موجود هستند. برای خرید یک لیتر روغن نارگیل ارزان قیمت / (بهترین کیفیت) کافیست با چند کلیک در سایت سفارش خود را ثبت کنید.

روغن نارگیل گرم است یا سرد؟

اصلا نارگیل چی هست؟ نارگیل میوه درختى است که در اكثر بنادر و سواحل درياى هند يافت مى‌شود. هرچه نارگیل به درياى شور نزدیک‌ تر ، میوه آن بهتر و لذيذ تر و شيرين ‌تر و چرب‌ تر می‌شود. نارگیل سه پوسته دارد يكى ليفی شکل که خشن و ضخيم به ضخامت يك انگشت دست است. لیف های خاکی رنگ را جدا کرده، خيسانيده، می‌کوبند و ريش‌هاى آن را جدا نموده و از آن ريسمان و طناب مى‌ سازند.

پوسته دوم آن سفت و چوبی شکل و تیره رنگ است و بر سر آن سه نشان دیده می‌شود که از همان موضع جذب رطوبت نمایان است. بعضى  مردم براى ساختن غليان سر آن را به اندازه گردو سوراخ كرده مغز آن را از جوف آن جدا میکنند. اغلب مردم غلاف چوبی شکل نارگیل را شكسته و مغز آن را که سفيد و شيرين است و چربی فراوان دارد را مى‌خورند. و انواع و اقسام حلواها و غذاها نیز از مغز نارگیل درست می‌کنند که در اكثر شهرهای هند خوراك مردم آنجا و حيوانات میوه نارگیل است، چه  خام و چه به طريق شير برنج و یا آن را پخته و روغن غذا و چراغ نيز از روغن آن تهیه می‌کنند.

روغن نارگیل گرم است یا سرد؟  به بیانی کلی و ساده، طبع گوشت سفید نارگیل از نظر طب سنتی ایرانی گرم و خشک است. طبع مغز نارگیل تازه نیز گرم و خشك است اما درجه گرمی و خشکی آن نسبت به نارگیل کهنه کمتر میباشد. اما طبع آب نارگیل گرم و تر است و همه اجزاى آن دارای رطوبت است. همچنین طبع سركه نارگیل نیز در اول گرم و در سوم خشك است. درضمن قابل ذکر است که طبع روغن نارگیل هم گرم است. پس به طور کلی میتوان گفت نارگیل یک میوه با طبع گرم است.

روغن نارگیل خالص

خرید ارزان ترین روغن نارگیل یک لیتری

برای خرید ارزان ترین روغن نارگیل یک لیتری لازم نیست تا جنوب کشور یا هند سفر کنید. کافیست با مراجعه به سایت روغن های نارگیل با کیفیت و اصیل را با قیمت بسیار مناسب  و در بسته بندی های یک لیتری خریدارید کنید.

روغن نارگیل خالص

مریم نقدیان فیروزی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ارگانیک رها شما را به خرید بهترین محصولات نوره و سرمه اثمد و.. دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید