مجموعه ارگانیک رها شما را به خرید بهترین محصولات نوره و سرمه اثمد و.. دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید و قیمت نوره ی زرنیخ دار / بسته بندی 1 کیلویی

آنچه در این مقاله می خوانید...

طبع نوره ی زرنیخ دار چیست؟قیمت هر کیلو نوره ی زرنیخ دار در بازار چند است؟
فروش آنلاین نوره

خرید و قیمت نوره ی زرنیخ دار در فروشگاه آنلاین بسیار مناسب است زیرا تمامی محصولات به صورت مستقیم عرضه می شود. با مراجعه به برترین سایت خرید می توانید انواع نمونه ها همچون بسته بندی 1 کیلویی را با قیمت استثنایی تهیه کنید.

طبع نوره ی زرنیخ دار چیست؟

طبع نوره ی زرنیخ دار گرم و خشک است و دلیل این امر وجود زرنیخ اصل و درجه یک یعنی شاخه طلایی می باشد که فوق العاده با کیفیت بوده و حاصل استخراج از معدن زرنیخ زرشوران می باشد.

نوره سنتی انواع مختلفی دارد و دلیل این امر وجود تنوع در زرنیخ است که نمونه های مختلفی از آن در طبیعیت یافت می شود.

برای مثال زرنیخ شاخه طلایی درجه یک است و با درصد خلوص بالا سبب عملکرد فوق العاده نوره سنتی می شود در حالی که زرنیخ کلوخی و ورقه ای درجه دو به شمار می آیند و در مقایسه با زرنیخ شاخه ای طبع معتدل تری دارند و اگر در ساخت پودر موبر واجبی به کار روند، شاهد موبری معمولی خواهیم بود و خواص درمانمی کمی هم دارند.

علاوه بر آن زرنیخ سبز نیز در طبیعت وجود دارد که دارای طبع معتدلی می باشد و از همین رو توصیه می گردد برای ساخت نوره سنتی به کار نرود زیرا عملکرد لازم را نخواهد داشت و فاقد خواص درمانی می باشد و برای موبری نیازمند زمان طولانی است.

طبع گرم و خشک این محصول طبیعی سبب می گردد تا با هر بار نوره کشی سردی بدن رفع شود و حتی عملکرد کلیه ها بهبود یافته و از تکرر ادرار جلوگیری شود.

حتی گفته می شود که با مصرف نوره اصل زرنیخ دار جوش ها و اکنه ها نیز برطرف می گردند و سلامت و زیبایی به چهره شما باز می گردد.

طبع نوره ی زرنیخ دار

قیمت هر کیلو نوره ی زرنیخ دار در بازار چند است؟

قیمت هر کیلو نوره ی زرنیخ دار در بازار متناسب با کیفیت نهایی محصول و نوع زرنیخ به کار رفته در آن متغیر است.

نمایندگی فروش نوره سنتی این محصول را در مقادیر وزنی متفاوتی در مدل های کوچک و بزرگ به فروش می رساند تا هر یک از مشتریان متناسب با نوع مصرف خود خرید کنند.

مرکز فروش نوره گیاهی انواع و اقسام بسته بندی ها را با قیمت بسیار مناسب به فروش می رساند بنابراین فروش نوره طلایی در جشنواره تخفیفی بهترین زمان برای خرید عمده و خرده می باشد.

قیمت یک کیلو نوره زرنیخ دار در خرید عمده بسیار ارزان تر از خرده خواهد بود و می توانید با کم ترین ریسک مالی خرید کنید.قیمت نوره زرنیخ دار

 

مریم نقدیان فیروزی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ارگانیک رها شما را به خرید بهترین محصولات نوره و سرمه اثمد و.. دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید