مجموعه ارگانیک رها شما را به خرید بهترین محصولات نوره و سرمه اثمد و.. دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید مستقیم روغن بنفشه پایه زیتون یک لیتری

آنچه در این مقاله می خوانید...

روغن بنفشه پایه زیتون چگونه تولید می­شود؟خرید یک لیتر روغن بنفشه پایه زیتون
روغن بنفشه پایه زیتون

خرید مستقیم روغن بنفشه پایه زیتون یک لیتری در جهت رضایت مشتریان به­وجود آمده است، شما مشتریان محترم می­توانید این محصول را به نوعی از دست تولید کننده خریداری کنید و نگران کیفیت محصول نباشید. یک لیتری بودن این روغن به شما این امکان را می­دهد تا از نگرانی شما در جهت اتمام این محصول در دوره­ی مصرفی خود، کاسته شود.

روغن بنفشه پایه زیتون چگونه تولید می­شود؟

قبل از تولید هر محصولی ابتدا باید با وسایل تولید و اسخت آن محصول آشنا شد و باید نکات ریز و درشت را به خوبی به خاطر بسپاریم تا بتوان محصولی با کیفیت را حتی در منزل خود تولید کنیم. برای تولید روغن بنفشه پایه زیتون وسایل زیاد یا یادگیری تخصص سختی لازم نیست اما دقت در تولید این محصول یا هر محصول دیگر، ضروری است.

وسایل و ابزار مورد نیاز :

  • روغن پایه­ای که می­خواهید با بنفشه مخلوط کنید که در این­جا روغن پایه زیتون است.
  • استفاده از ظرفی که حتما شیشه­ای باشد.
  • یک صافی یا یک پارچه نخی که شبیه صافی عمل کند.
  • قاشق کوچکِ چوبی

بعد از تهیه­ی گیاه بنفشه از نوع دارویی، حتما توجه داشته باشید که گیاه را به­خوبی خرد یا له کنید. حالا ظرف شیشه­ای خود را از این گیاه پرکنید و برای چند دقیقه درب ظرف را ببندید، بعد از باز کردن مجدد درب، این بار روغن پایه مورد نظر را طوری بریزید که تمام سطح گیاه بنفشه دارویی را بپوشاند و بعد درب ظرف را ببندید.

نکات مهم و حائز اهمیتی که لازم است بدانید عبارتند از: قرار ندادن محصول در جای سرد و یا مقابل نورمستقیم خورشید، زمان به نتیجه رسیدن این محصول یک ماه است و در طول این یک ماه می­بایست هر دو هفته یک بار این روغن را به­واسطه­ی قاشق چوبی یا تکان دادن ظرف شیشه­ای، مخلوط کنید تا روغن پایه و گیاه بنفشه باهم ترکیب شوند.

نکته کلیدی و البته پایانی آن است که بعد از گذشت چهار هفته، این محصول را از صافی مورد نظر خود رد کنید تا گیاه بنفشه و روغن پایه از هم جدا شوند. محصول این گونه تولید می­شود و شما مشتریان می­توانید این محصول را در منزل خود تهیه کنید یا از سراسر کشور به شرط طبیعی و ارگانیک، خریداری نمایید.

خرید روغن بنفشه

خرید یک لیتر روغن بنفشه پایه زیتون

خرید یک لیتر روغن بنفشه پایه زیتون برابر با خرید و مصرف چند برابر دارو­ها و مواد شیمیایی است. این محصول با خواص فراوانی که دارد حتی در ترکیبات داروهای شیمیایی هم یافت می­شود. نتیجه­ی استفاده از روغن بنفشه پایه زیتون، سریع­تر از آن­چه فکر می­کنید اتفاق می­افتد، به شرط آن که در طریقه مصرف پشتکار داشته باشید.

روغن بنفشه پایه زیتون

مریم نقدیان فیروزی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ارگانیک رها شما را به خرید بهترین محصولات نوره و سرمه اثمد و.. دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید