مجموعه ارگانیک رها شما را به خرید بهترین محصولات نوره و سرمه اثمد و.. دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خریدار و قیمت نوره اصل قم / مدل کوچک 70 گرمی

آنچه در این مقاله می خوانید...

رنگ نوره اصل چگونه است؟قیمت روز نوره اصل قم در بازار
خرید نوره

خریدار و قیمت نوره اصل قم با درافت بهترین مشاوره می تواند انواع بسته بندی ها همچون مدل کوچک 70 گرمی را با قیمت بسیار مناسب تهیه نماید. برای ارتباط با کارشناسان فروش حتی می توانید از طریق پیامرسان های واتس اپ و تلگرام نیز اقدام نمایید.

رنگ نوره اصل چگونه است؟

رنگ نوره اصل بر اساس نوع و میزان زرنیخ به کار رفته در آن متغیر خواهد بود. حتی گاهی رطوبت گرفتگی محصول نیز در رنگ آن تغییر ایجاد می کند.

با توجه به آنچه مطرح شد لازم است به انواع زرنیخ و رنگ هر کدام از آن ها اشاره نماییم:

زرنیخ شاخه ای:

بهترین نوع زرنیخ که حاصل استخراج از معدن زرنیخ زرشوران می باشد با عنوان شاخه ای شناخته می شود و دارای رگه های سرخ و طلایی است.

زمانی که زرنیخ شاخه ای در تولید پودر موبر واجبی مورد استفاده قرار می گیرد، محصول نهایی به رنگ نخودی و یا استخوانی خواهد بود.

این کانی ارزشمند به دلیل وجود آرسنیک حتی خاصیت ضد سرطانی هم دارد و برای تولید نوره اعلی به کار می رود.

از همین رو باید اشاره نماییم که اگر نوره ی زرنیخ دار با استفاده از این نوع کانی ارزشمند ساخته شود، شاهد موبری سریع و خواص درمانی فوق العاده خواهیم بود.

زرنیخ ورقه ای:

زرنیخ ورقه ای درجه دو است و اگرچه نوره زرنیخ طلائی 1 به 6 در عرض 3 الی 4 دقیقه موبری می کند، اما زرنیخ شاخه ای در نسبت یک به شش به زمانی حدود 6 الی 7 دقیقه نیاز خواهد داشت.

این نوع زرنیخ در پودر موبر باعث می شود تا رنگ آن اغلب سفید رنگ باشد. اما چون درجه دو به شمار می آید بدیهی است که درصد خلوص پایین تری دارد.

زرنیخ سبز:

زرنیخ سبز را اغلب برای تولید پودر موبر نوره استفاده نمی کنند زیرا در مقایسه با سایر انواع زرنیخ طبع معتدل تری دارد و دارای بوی تند و آزار دهنده است.

در یک جمع بندی کلی باید اعلام داریم که نوره سنتی نخودی رنگ و یا زرد استخوانی بهترین نمونه هستند و باید در پوشش هایی با جنس عالی بسته بندی شوند تا رطوبت به آن نفوذ نکند و کیفیت محصول همچون روز اول تولید باقی بماند.

نوره عطری

قیمت روز نوره اصل قم در بازار

قیمت روز نوره اصل قم در بازار بسیار مناسب است به خصوص اگر در مقایسه با کرم های موبر شیمیایی قرار گیرد نه تنها قیمت ارزان تری دارد، بلکه دارای خواص درمانی بی شماری هم می باشد که خود سبب افزایش خرید نوره طبیعی از سوی جامعه شده است.

فروش نوره طبیعی به دو صورت اینترنتی و حضوری صورت می گیرد و شما می توانید یکی از روش های فروش نوره سنتی را برگزینید که با شرایط تان همخوانی دارد.

نوره طب سنتی

مریم نقدیان فیروزی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ارگانیک رها شما را به خرید بهترین محصولات نوره و سرمه اثمد و.. دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید