مجموعه ارگانیک رها شما را به خرید بهترین محصولات نوره و سرمه اثمد و.. دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

توزیع بدون واسطه بهترین نوره ی اسلامی/ پک 3 عددی

آنچه در این مقاله می خوانید...

چرا نوره ی اسلامی را بسته بندی می کنند؟خرید عمده نوره ی اسلامی بسته بندی شده
خرید یک تن نوره

سایت فروشگاه اینترنتی معتبر با توزیع بدون واسطه بهترین نوره ی اسلامی در پک 3 عددی در خدمت مشتریان در سراسر کشور است. فروش اینترنتی نوره ی اسلامی علاوه بر صرفه جویی در وقت و هزینه این محصول را با قیمت ارزان و کیفیت عالی درب منزل ارسال می گردد.

چرا نوره ی اسلامی را بسته بندی می کنند؟

نوره ی اسلامی را بسته بندی می کنند چون مواد به کار رفته در آن بسیار واکنش پذیر است. در ترکیب نوره ی اسلامی از زنیخ آرسنیک دار و آهک استفاده شده است که پودری به رنگ زرد استخوانی و سفید است. نوره ی اسلامی فاقد اسانس و مواد شیمیایی است و بوی ملایمی دارد.

زرنیخ به کار رفته در آن از طلائی رنگ است که بهترین نوع آن است و از معدن زرشوران تکاب استخراج می شود. زرنیخ در کارخانه توسط دستگاه آسیاب می شود. آهک نیز از معدن استخراج می شود و در کارخانه درون ظروف بزرگی به مدت 8 ساعت آبدیده می شود. سپس آن را خرد کرده و الک می کنند.

زرنیخ و آهک را با یکدیگر مخلوط می کنند به طوریکه نسبت زرنیخ به آهک به دو صورت یک به شش و یک به دوازده می باشد.

نوره ی اسلامی یک به شش خواص درمانی دارد و در 3 الی 5 دقیقه موزدایی می کند. یک به دوازده به مدت 10 الی 15 دقیقه موبری می کند.

در مرحله آخر نوره ی اسلامی را در کارخانه بسته بندی می کنند که از مراحل مهم تولید نوره ی اسلامی است. بسته بندی در مقادیر و اشکال متفاوت در جذب مشتری موثر است.

ترکیبات نوره ی اسلامی بسیار واکنش پذیر است و در صورت عدم بسته بندی مناسب و نگهداری نامناسب زود خراب می شود و خواص درمانی و موزدایی خود را از دست می دهد. بنابراین نوره ی اسلامی را درون ظروف عایق به هوا و رطوبت بسته بندی می کنند.

بعد از بسته بندی در فروشگاه و عطاری های مجاز توزیع می شود یا از طریق اینترنتی و حضوری در دسترس مشتریان قرار می دهد.

مصرف نوره ی اسلامی علاوه بر موزدایی برای درمان بیماری ها و سرطان کاربرد دارد که در صورت درست مصرف کردن هیچگونه عوارض ندارد. در طب سنتی بر مصرف آن هر 15 روز یکبار توصیه شده است.

خرید عمده نوره ی اسلامی بسته بندی شده

خرید عمده نوره ی اسلامی بسته بندی شده از طریق سایت فروشگاه اینترنتی معتبر برای مشتریان باصرفه است چون با حذف واسطه ها هم کیفیت درجه یک و هم قیمت مناسب در فروش اینترنتی تضمین شده است. مشتریان دائمی و عمده از امتیازات و تخفیفات ویژه برخوردار می شوند.

خرید عمده نوره اسلامی

مریم نقدیان فیروزی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ارگانیک رها شما را به خرید بهترین محصولات نوره و سرمه اثمد و.. دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید